NATULIQUE colour shield: DUO pro dokonalou péči o barvené vlasy

Všechny milujeme ten pocit, když jdeme z kadeřnického salónu. Vlasy mají nádherný střih, jsou hebké a barevné odlesky poutají pohledy kolemjdoucích. Pokud se tohoto pocitu nechcete vzdát až do další návštěvy svého kadeřníka, vsaďte na duo péče o barvené vlasy dánské přírodní vlasové kosmetiky NATULIQUE – COLOUR SHIELD.

Šampon a kondicionér posiluje barvené vlasy, uzamyká barevné pigmenty a dokonale vlasy vyživí a dodá jim potřebnou hydrataci. Tato tandemová záchrana barvených vlasů je plná cenných přírodních složek, naopak v ní nenajdete parabeny, silikony, SLS a pyšní se certifikáty Animal Cruelty Free, či 360 BIOCERT Standard. Vhodná je i pro veganky. Přípravky koupíte například v salonu Organics by Filip Gregor, více na www.natulique.cz, zakoupit lze například na www.happy-hair.cz.

Dánské přírodní vlasové kosmetice NATULIQUE se podařilo propojit čistotu, jemné přírodní složení s maximální funkčností produktů. Nejinak je tomu i u dvou přípravků péče po barvení vlasů – COLOUR SHIELD.

NATULIQUE COLOUR SHIELD HAIRWASH – jemný šampon určený speciálně na barvené vlasy obnovuje jejich strukturu narušenou barvením, vyplňuje mezery ve vlasových folikulech a pomáhá předcházet vymývání barvy. Obsahuje řadu esenciálních olejíčků a cenné ingredience z přírody – například extrakt z listů ginko biloby, která je známá svými anti-age účinky. V šamponu dále najdeme extrakt u květů a listů tymiánu – ten má antimikrobiální účinky a podporuje zdravou pokožku hlavy, výtažek z listů palmy Kapustoně Africké či oblíbenou hydratační rostlinku aloe vera. NATULIQUE Colour Shield Hairwash je k dostání v salonu Organics by Filip Gregor, či v těchto kadeřnických salonech za cenu 790 Kč.

NATULIQUE COLOUR SHIELD TREATMENT – kondicionér na barvené vlasy na nich vytváří ochrannou vrstvu a zlepšuje tak jejich elasticitu, dále napomáhá zacelování poškozených konečků a dodává vlasům jemnost a lehkost. Ideální je v kombinaci se šamponem ze stejné řady. V kondicionéru najdeme například hydrolyzovaný hedvábný protein, který na vlasech vytváří ochranný obal, zjednodušuje jejich úpravu a dodá vlasům neodolatelný lesk. Rostlinné proteiny vlasy hydratují, pomáhají zacelovat konečky, heřmánek pravý a květinové extrakty dodají vlasům jemnost a lehkost, zatímco esenciální olejíčky o vlasy hloubkově pečují, obnovují je a chrání před sluncem. Pro znásobení účinnosti nechte na vlasech působit 5 – 20 minut a opláchněte vlažnou vodou. NATULIQUE Colour Shield Treatment je k dostání v salonu Organics by Filip Gregor, či v těchto kadeřnických salonech za cenu 790 Kč.

Přírodní kadeřnický salon Organics by Filip Gregor nabízí profesionální kadeřnické služby na vysoké úrovni za použití přírodní vlasové kosmetiky. Salon sídlí v jedinečných historických prostorách na pražských Hradčanech. Mezi hlavní benefity salonu patří vysoká úroveň vlasové péče (od konzultací přes střihy a barvení až po doporučení následné domácí péči) a používání výhradně přírodní vlasové kosmetiky. Z nabízených služeb se liší od ostatních salónů především přírodními barvami na vlasy, které se svou kvalitou a účinností snadno vyrovnají profesionálním barvám s chemickým složením. Salon si zakládá na šetrnosti k životnímu prostředí i zdraví zákazníků. Řídí se heslem, že není nutné dělat kompromisy mezi přírodou/čistým složením a vynikajícími výsledky barvení či stylingu. Více na http://organics-prague.com.

NATULIQUE je přírodní dánská profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree.

Zdroj: www.natulique.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *