Módní přehlídka ve stylu Bvlgari Barocko

Značka Bvlgari si vybrala jako místo prezentace své nejnovější kolekce luxusních šperků své rodné město Řím. 14. září uspořádala italská klenotnická značka vysoce exkluzivní a intimní akci v majestátních zahradách Palazzo Colonna. Zde představila celebritám, tisku a VIP klientům luxusní kousky jedinečné kolekce Barocko: moderní, sofistikovanou a kreativní interpretaci římského stylu Bvlgari ovlivněného barokním uměním a architekturou Věčného města 17. a 18. století.

V souladu se svojí barokní inspirací se značka Bvlgari rozhodla uspořádat akci, která splnila všechna aktuální bezpečnostní opatření, v ikonickém Palazzo Colonna, jednom z největších a nejstarších soukromých římských paláců. Stavba budovy začala ve 14. století a trvala pět století. V průběhu 17. století rodina Colonna najala největší umělce své doby, včetně Giana Lorenza Berniniho, Antonia del Grande, Carla Fontany a Paola Schora, aby z rodinného sídla udělali autentický barokní klenot. Během tohoto období rodina Colonna také nechala postavit majestátní objekt Galleria Colonna.

Než se hosté akce vydali do světa jménem Barocko, měli možnost si prohlédnout Palazzo Colonna a projít si palácové zahrady. Ponořeni do zeleného ráje se po uvítacím koktejlu zúčastnili přehlídky inspirované haute couture. Dvacet modelek zdobených stěžejními kousky kolekce Barocko se vydalo na přehlídkové molo. Jejich defilé doprovázel komentář zdůrazňujícím nejdůležitější vlastnosti prezentovaných klenotů. Mezitím orchestr římské Accademia Nazionale di Santa Cecilia, jedné z nejstarších hudebních institucí na světě, živou hudbou navozoval sugestivní a poutavou atmosféru show, která se konala při západu slunce pozdně letní římský večer. Francesca Dego, mezinárodně uznávaná italská hudebnice, jedna z mladých houslistek na mezinárodní scéně, která je oslavována po celém světě pro svou bezchybnou techniku ​​a zvítězila v mnoha národních i mezinárodních soutěží, zahrála na vzácné virtuózní housle Francesca Ruggeriho z roku 1697.

Mezi prestižními hosty z řad VIP a celebrit v Palazzo Colonna nechyběli Naomi Campbell, Jon Kortajarena, Matt Dillon, Tina Kunakey, Kitty Spencer, Poppy Delevingne, Ester Exposito, Alejandro Speitzer, Alessandro Borghi, Alessio Lapice, Nieves Alvarez, Tanja Lacroix, Emma Marrone, Nataly Osmann, Anna Foglieta, Tamu McPherson, Isabella Ferrari, Lilly de Wittgenstein a Anna Cleveland.

Po představení hosté usedli k elegantní večeři podávané v palácových zahradách. Kuchař Emanuele Scarello je oslnil svým originálním menu, při jehož tvorbě čerpal inspiraci i informace z archivů Bvlgari, které oplývají zmínkami o vazbách této značky na baroko.

Zdroj a foto: Bvlgari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.