Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

TIAMI – provázkový náramek Octagon a Inbox

TIAMI, jako první česká šperkařská značka, začala pracovat výhradně s lab-grown diamanty a hrdě se k tomu hlásí. Nově pro své zákazníky připravila provázkový nármek Octagon, který je myšlený jako pánský náramek, ale je možné, že zaujme i některé ženy, které preferují sportovnější styl šperků.

Výběr dárku pro muže bývá často velkým oříškem a možná by vás ani nenapadlo, obdarovat je diamantovým šperkem. To je ale velká škoda, protože v životě jsou příležitosti, kdy se právě takový dárek velmi hodí a bude pro obdarovaného muže trvalou vzpomínkou na významný den, ať už je to například promoce, jubileum, ale i narození dítěte nebo jiný životní úspěch. Šperky s lab-grown diamanty od Tiami jsou luxusní záležitos, která uspokojí i nejnáročnější muže.

Náramek Octagon má tvar osmihranu a bude se líbit všem těm, kteří mají rádi rovné a čisté linie. Přívěsek je ze 14k zlata, do kterého je ručně vsazený diamant s kulatým výbrusem o celkové hmotnosti 0,25 ct. Náramek Inbox se skládá z přívěsku ze 14k zlata, kterému dominuje ručně zasazený dimamant s kulatým výbrusem o celkové hmotnosti 0,30 ct. Šperky jsou upevněny na nylonové šňůrce, která je trvanlivá, odolává plísním, UV záření a je barevně stálá. Díky těmto vlastnostem se náramky nemusí z ruky vůbec sundavat a je možné je nosit i při sportování, koupání nebo třeba v sauně. Šňůrku si můžete vybrat ze široké nabídky barev a přizpůsobit si tak šperk na míru vašemu vkusu. To samé platí o barvě zlata, do kterého se diamant vsadí. A pozor, pro opravdové fajnšmekry je v nabídce i možnost vsadit do náramku modrý lab-grown diamant .

K náramku, tak jako ke každému šperku od značky Tiami, dostanete certifikát pravosti. Šperk je zabalený v krabičce, která je vytištěná na 3D tiskárně a vyrobená z biologicky odbouratelného materiálu. Krabičku je možné navíc doplnit o osobní vzkaz dle přání.

Cena náramku Octagon: 16.900,- Kč
Cena náramku Octagon s modrým diamantem: 18.900,- Kč
Cena náramku Inbox: 18.900,- Kč

Společnost TIAMI založila a vede Gabriela Dědičová, která ale pracuje v oboru diamantů více než 10 let. Po narození syna přehodnotila svůj pohled na svět a začalo ji více záležet na tom, v jakém prostředí bude vyrůstat generace současných dětí. Při hledání alternativ, jak zústat u práce, která ji naplňuje, ale zároveň aby neměla negativní dopad na životní prostředí, objevila informace právě o laboratorních diamantech. Jejich historie sahá překvapivě až do roku 1954. Po detailnějším prostudování tohoto směru se rozhodla, že svoje podnikání změní a přejde z těžených diamantů na ty laboratorní. Lab-grown diamanty mají třpyt a brilanci stejnou jako přírodní kameny. Jsou identické nejen po optické stránce, ale i po stránce chemické a strukturální a mohou se pyšnit nejvyšší kvalitou 2a, kterou má pouze 1% přírodních diamantů. Díky těmto aspektům se stávají velice populární i mezi slavnými lidmi. Oblíbila  si je například Meghan Markle, Lady Gaga nebo Beyoncé a do jejich výzkumu investuje peníze i Leonardo DiCaprio.Společnost TIAMI spolupracje s českými uměleckými designéry šperků a v její nabíce jsou náušnice, přívěsky, náramky, ale samozřejmě také zásnubní a snubní prsteny.

Zdroj a foto: TIAMI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *