Podzimní nákupy se slevovou knížkou v Centru Černý Most se protáhnou na 4 dny, slevy nabídne více než 60 prodejců

Od čtvrtku 15. až do neděle 18. října bude letos v Centru Černý Most probíhat tradiční podzimní akce se slevovou knížkou. Kromě výrazných slev, které v zapojených obchodech startují na 20 %, se zákazníci mohou těšit i na speciální dárek k nákupu od Centra Černý Most: bavlněnou roušku nebo dezinfekční antibakteriální gel.

Výhodně nejen pro zimní módu
Ve slevové knížce zákazníci najdou slevové kupony ve výši 20 % do obchodů oblíbených módních značek jako Esprit, Pepe Jeans, s.Oliver, Tommy Hilfiger nebo ZOOT. Dárek k nákupu v podobě koženého psaníčka v hodnotě 599 Kč zase nabídne například česká značka kožené módy Kara při nákupu nad 1 000 Kč.

Stejně tak o pětinu levněji pořídí zákazníci v prodejnách sportovní módy a doplňků A3 Sport, AlpinePro nebo Nutrend, u prodejců obuvi Baťa ECCO a Deichmann nebo v kosmetických obchodech Douglas a Manufaktura. Výhodnou nabídku si připravili také v klenotnictvích JOELLO nebo Mark Pjetri a do akce se zapojí i některé z bister a restaurací Centra Černý Most, obchod s chovatelskými potřebami PetCenter nebo opravna obuvi a klíčů Žralok. Pro větší přehlednost budou všechny zapojené prodejny označeny speciální výstrčí.

Členové věrnostního programu Centra jistě ocení kupon na 1 hodinu hlídání dětí v dětském koutku Time Out zdarma, který je také součástí knížky. Podzimní atmosféru navodí stylová dekorace z dýní, která vyroste na Central Plaza.

„Vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemiologické situace jsme se rozhodli akci roztáhnout na 4 dny, abychom předešli hromadění zákazníků v Centru. Po celou dobu trvání akce budou prostory centra dezinfikovány ve zvýšené frekvenci a na dodržování povinnosti nošení roušek a zachovávání bezpečných rozestupů bude dohlížet speciálně proškolený koordinátor bezpečnosti,“ dodává Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Praktický dárek k nákupu od Centra Černý Most
Ke každému nákupu nad 1 000 Kč navíc zákazníci od Centra Černý Most dostanou bavlněnou ochrannou roušku. Na výběr bude ze dvou velikostí: pro dospělé a pro děti. Kdo utratí alespoň pětistovku, může si u věrnostního pultu na Central Plaza vyzvednout antibakteriální dezinfekční gel.

Slevová knížka k dispozici fyzicky i online
Samotnou slevovou knížku si mohou zákazníci od 2. října vyzvednout na Infostánku a u hostesek přímo v Centru. V elektronické podobě bude od stejného data k dispozici na webu Centra, a vybrané kupóny i v aplikaci Portmonka.

Zdroj a foto: CČM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.