Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Becherovka Lemond dostala nový kabát

Becherovka Lemond je lehký bylinný likér typický svou světle zlatavou barvou a osvěžující citrusovou vůní. Snoubí se v něm mnohasetleté zkušenosti s výrobou likérů a dokonalé porozumění bylinkám. Nový design a průhledná lahev odráží přírodnost produktu, přičemž receptura oblíbeného likéru zůstala beze změny. Nově vzniklá řada Becherovky Fruits & Herbs napovídá, že se v budoucnu můžeme kromě Lemondu těšit i na další příchutě.

Becherovka Lemond je lehký bylinný likér, který se vyznačuje vyváženou kombinací citrusů, výtažků z ceylonského čaje a špetky máty. Jemná chuť bylinek vycházející z Becherovky Original je obohacena o ovocnou složku z pomerančů, citronů a kumquatů. Díky nižšímu obsahu alkoholu a mentolovému nádechu je Becherovka Lemond skvělým osvěžením, ať už si ji vychunáte ve své ryzí čistotě na ledu anebo jako součást odlehčeného koktejlu.

Becherovka Lemond Spritz
Suroviny:
40 ml Becherovky Lemond
60 ml cideru (jablko, hruška)
20 ml sodovky
led, plátek jablka, snítka máty

Postup:
Do vinné sklenice vložte led, zalijte ho Becherovkou Lemond, přidejte cider a sodu, promíchejte a drink doplňte plátkem jablka a snítkou máty.

Zdroj a foto: Becherovka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *