Nejlepším vánočním dárkem jsou zážitky na Dolní Moravě

Darujte svým blízkým a třeba i sami sobě chvíle důkladného odpočinku. Dárek, který ocení opravdu každý, se vejde do obálky. O to ale větší radost udělá. Poukaz na hory zážitků na Dolní Moravě ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vista jednoduše a během pár minut vyřešíte na internetu. A pak už zbývá jen jediné – začít se těšit.

Zveřejnil(a) Horský resort Dolní Morava dne Čtvrtek 19. března 2020

Darovat můžete některý z pobytů, které zkušený tým Dolní Moravy vytvořil za vás. Jde o romantiku na horách pro dva, wellness pobyt nebo pobyt s názvem Vzhůru do oblak, taktéž pro dva. Věnovat však můžete též pobyt ušitý na míru celé vaší rodině. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, vás a vaše hosty přivítá hotel Vista s wellness zázemím usazený mezi kopce Králického Sněžníku a obklopený zážitky. Můžete lenošit, dopřát si gastronomické prožitky, rozhledy ze Stezky v oblacích, adrenalin na nejdelší bobové dráze v Česku, můžete se vybít při sportu nebo se dobít čerstvým vzduchem a rozvlněnou horskou krajinou.

Zveřejnil(a) Horský resort Dolní Morava dne Pondělí 11. listopadu 2019

Dopřejte si kvalitně strávený čas. Obdarujte své blízké zážitky, které si budou ještě dlouho připomínat. Dárkové poukazy najdete na webu Wellness hotelu Vista. Co vás čeká a na co se začít těšit, zjistíte na www.dolnimorava.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.