Oceněná termolahev Keep Cool usnadňuje každodenní život

Krásná, minimalistická, ekologická a praktická – taková je nová termolahev Keep Cool od dánské značky Stelton. Italské návrhářské duo Debiasi Sandri vytvořilo produkt, který vás uchrání od spontánních nákupů pití zabaleného v plastech. Lahev získala prestižní ocenění German Design Award 2020.

Termolahev Keep Cool má praktický objem 0,75 litru, takže se vejde do každé tašky. Díky nerezové oceli, z níž je lahev vyrobená, si budete Keep Cool užívat opravdu dlouho a opakovaně, za což vám poděkuje peněženka i příroda. Lahev je k dostání ve čtyřech barvách – pastelově žluté, růžové a modré a v černé. Má praktický šroubovatelný uzávěr z nerezové oceli. Nic složitého a komplikovaného. Keep Cool je zkrátka produkt pro každodenní hektický život. Slušet vám bude zejména v kombinaci s termo šálky To Go Click.

Keep Cool využijete při každodenních cestách do práce, do města, do přírody, na pikniky nebo prostě doma na osvěžení. Prohlédnout si tuto barevnou novinku můžete v obchodě Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo si je vyberte v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.