Předvánoční ořechová másla k degustaci

Český výrobce přírodních potravin NATU přináší na předvánoční trh specialitu v podobě designového degustačního balení ořechových másel v různých příchutích. Ty představují pestrou a přehlednou možnost zorientovat se v aktuálních příchutích a dávají inspiraci k originálnímu dárku.

Díky kombinaci několika příchutí můžete vyzkoušet, které z nich se stane vaším favoritem, po kterém sáhnete s lžičkou v ruce a šibalským úsměvem. Klasická bonboniéra by možná byla nuda, ale trojka másel v designové papírové krabičce je opravdovou ořechovou stylovkou.

„Je těžké vybrat, které z ořechových másel máme nejraději. Ale zároveň je teď moc příjemné tento výběr provádět. Dárkové balení oblíbených mini krémů jsme pro vás připravili pro každého, kdo rád experimentuje v oblasti, kde nemůže sáhnout vedle. Pomalu se blíží období svátků, které je hlavně o prožití klidného a radostného času s rodinou a blízkými lidmi. Přizvěte ke stolu také energii přírody a uvidíte, jak se vše krásně vydaří,“ vysvětluje Kamila z NATU.

Dárkové degustační balení oblíbených mini másel připravil tým NATU hned ve dvou variantách. Můžete si tak vybrat buď trojku pistáciové + kešu s jahodami + arašídové s kokosem nebo neméně lahodnou kombinaci natuneta + kešu s jahodami + kokosové s malinami. Obě verze jsou zaručeně pouze rostlinného původu, ostatně jako skoro vše, co v NATU objevíte, a tak si na své přijdou třeba i vegani.

Zdroj a foot: NATU

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.