Reserved uvádí novou kolekci Premium Sustainable s láskou k životnímu prostředí

Reserved představuje kolekci, která je nejen ideálním základem pro váš podzimní šatník, ale je navíc vyrobena z těch nejlepších eko látek.

Pro většinu z nás znamená tento podzim určité změny v našich zvycích. Máme tendenci být více doma – když už počasí nepřeje dlouhým a bezstarostným procházkám. A nejvíce nám jde o pohodlí, a to nejen co se týče prostředí, ale také oblečení.

Kolekce Premium Sustainable je klasická, ale zároveň moderní a ženská. Ekologické látky, jemné na dotyk a příjemně zahalující naše tělo, zaručují, že chladné počasí nám nemá šanci překazit plány. Díky nadčasovým střihům se tyto módní kousky hodí za všech okolností. V kolekci najdeme mimo jiné lehký kabát s širokými rameny, hit 90. let, a dvě varianty obleku, s úzkými a širokými nohavicemi. Na scénu se také vrací kalhoty typu culottes, jeden z největších trendů této sezóny, a také šaty s lehkým vrásněním, kostkovaná košile a v neposlední řadě pletené soupravy, které lze kombinovat s bundou a kozačkami na silné podrážce. Znovu se nosí košile (i ty hedvábné!) s rolákem. Dále v kolekci nechybí ani kardigany, svetry, černobílý kostkovaný kabát a klasický prošívaný kabát. Doplňky? V každém šatníku by se mělo objevit místo pro šněrovací kotníkové boty a pro výše zmíněné boty na silné podrážce, které před několika měsíci ve velkém vtrhly do ulic všech měst. Místo kabelky přes rameno doporučujeme minimalistický vak, zapnutý kolem pasu.

Značka RESERVED na tuto kolekci použila materiály Eco Aware prémiové kvality, které jsou vyrobené v souladu se zásadami udržitelného rozvoje. Látky jako organická (nebo recyklovaná) bavlna, recyklovaný polyester, odolný, biologicky odbouratelný Tencel ™ Lyocell, ekologická náhrada za viskózu, Lenzing ™ EcoVero ™ (vyrobený z eukalyptu, buku nebo smrku), měkký na dotek Tencel ™ Modal vyrobený z buničiny a teplé vlny, byly použity při výrobě většiny oděvů.

Paleta barev zahrnuje hlavně jemné odstíny, jako je bílá a béžová, několik odstínů šedé a černou barvu. Kolekce je oživena motivem černobílé kostky a kombinováním různých textur textilií.

Nejnovější kolekci vyfotografovala známá dvojice Wunsche & Samsel a v kampani zářila švédská modelka Sara Blomqvist, známá z pařížských a milánských módních přehlídek

Kolekce oblečení a doplňků RESERVED Premium Sustainable je k dispozici pouze online na www.reserved.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.