Dara Rolins navrhla svou kolekci podložek na jógu

Potřebujete shodit kila, protáhnout se nebo jen zklidnit mysl? Jóga je nejstarší systém cvičení pro rozvoj těla i duše. Zlepšuje kondici, posílí svaly, dostane tělo do vytoužených křivek, působí antidepresivně, vytváří úsměv na tváři a pomáhá vnitřní spokojenosti. A jak si nyní můžete užít jógu ještě více? Na trh přichází novinka FLOPPY by Dara – unikátní designové podložky inspirované relaxací, volností a duševní pohodou, které navrhla zpěvačka Dara Rolins, která cvičení jógy miluje!

Společnost Floppy patří mezi průkopníky na českém trhu v oblasti designových podložek, které vyrábí v limitovaných edicích. „Máme obrovskou radost, že nově můžeme představit naši nejnovější spolupráci, která je po měsících příprav a zkoušení konečně tady! Podložky Floppy by Dara jsou naše srdcová záležitost, kde jsme spojili síly s Darou Rolins, kterou jednoduše milujeme, ale Dara je také velkou propagátorkou a milovnicí jógy, a proto bylo vytvoření naší společné limitované edice jasná volba,“ říká Tereza Brabcová, spolumajitelka společnosti Floppy.

Jogamatky VERMI jsou další novinkou ze série produktů, které nezbytně patří do života zpěvačky Dary Rolins. „Vše s čím přicházím na trh, je stejně jako hudba mojí součástí. Mým cílem je zprostředkovat lidem věci, které vidí v mém životě nosit, jíst, používat… Stejně tak je to i s mojí láskou k józe a z toho plynoucí potřebou najít si primárně sama pro sebe jógamatku, která dokonale vyhovuje mým potřebám. Ať už materiálem, velikostí nebo designem. Jsem pyšná na spolupráci s odborníky z Floppy, díky které můžu nově představit svoje originální jogamatky VERMI. Doufám a věřím, že se budou líbit a co hlavně, že budou všem milovníkům jógy k užitku,“ komentuje Dara Rolins svoje nejnovější dílo.

Limitovaná kolekce prémiových podložek patří mezi produkty Eco-Friendly, neklouže a díky jejímu savému semišovému povrchu nepotřebujete ručník proti potu. Mezi praktické funkce je také dobré zmínit, že celou podložku lze prát v pračce nebo jen osprchovat a pověsit, a je kdykoliv znovu čistá a k dispozici. Celý produkt je samozřejmě doplněn i stylovým popruhem na nošení.

Cena: 1.990 Kč

Zdroj a foto: www.floppy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.