Sladký dárek k Mikuláši? Jděte na to chytře!

Chcete vaše děti potěšit mikulášskou nadílkou a zároveň je nepřesytit klasickými sladkostmi? Výbornou variantou můžou být cereálie, které skvěle chutnají a zároveň dodají vašim ratolestem potřebnou dávku vlákniny. 

Pro děti
Kupte letos sladkostí o něco méně a raději je nahraďte ovocem nebo ořechy. Že z toho děti nebudou příliš nadšené? Pak zkuste přidat ještě balíček čokoládových cereálií, kterou zaručeně ocení jako chutnou snídani nebo svačinu. Místo klasických sladkostí plných cukrů jim tak dodáte dostatečný příjem vlákniny, vápníku i sacharidů bez nežádoucího palmového oleje, kterého klasické čokolády bývají plné.

Čokoládové kuličky (30g), Choco Balls, Bonavita, 4,90 Kč
Milují vaše děti chuť čokolády? Pořiďte jim čokoládové kuličky Bonavita, které skvěle chutnají a jsou bohatým zdrojem vápníku a vlákniny. Stačí zalít mlékem. Kuličky neobsahují palmový olej.

Čokoládové mušličky (250g), Choco Shells, Bonavita, 23,90 Kč
Malé slečny budou nadšené, až uvidí čokoládové cereálie s kouzelnou vílou na obale. Jsou skvělým zdrojem vápníku a neobsahují palmový olej.

Cereální polštářky (250g), Jeníkův lup, Bonavita, 36,90 Kč
Pokud máte doma malého gurmána, Jeníkův lup ho nadchne. Cereální polštářky totiž skrývají lahodnou čokoládovou náplň. Díky obsahu pšeničných otrub jsou bohatým zdrojem vlákniny.

Vícezrnné kroužky s medem (30g), Honey Rings, Bonavita, 4,90 Kč
Hledáte nečokoládovou pochoutku? Medové kroužky jsou chutnou snídaní či svačinou, protože obsahují různé druhy obilovin. Dodají dětem spoustu vápníku a neobsahují palmový olej.

Pro starší děti
Jsou vaše děti už o něco starší anebo chcete na Mikuláše potěšit i svoji drahou polovičku? I pro ně lze u značky Bonavita najít cereálie s velmi zajímavými a chutnými příchutěmi.

Obilné polštářky s mléčnou náplní (250g), Black & White, Bonavita, 36,90 Kč
Křupavé cereální polštářky jsou vyrobeny z obilovin a tmavé čokolády se sníženým obsahem tuku 4,8 %. Uvnitř je jemná mléčná náplň.

Křupavé müsli s lesním ovocem (70g), Crunchy, Bonavita, 12,90 Kč
Obsahuje celozrnné ovesné vločky, které dodají tělu potřebnou vlákninu, a také maliny, borůvky a klikvy, které jsou sušené mrazem, a tak se můžete spolehnout na dokonale svěží chuť i přísun vitamínů. Neobsahuje žádný přidaný cukr.

Křupavé müsli s čokoládou a ořechy (70g), Crunchy, Bonavita, 10,90 Kč
Celozrnné ovesné vločky zajišťují dostatek vlákniny, lískové ořechy mají vysoký obsah bílkovin, vitamínů a minerálů. Spousta čokolády (12,9 %) zase dodává skvělou chuť.

Kukuřičné vločky (30g), Corn Flakes, Bonavita, 4,90 Kč
Klasické kukuřičné vločky mají tu výhodu, že si do nich může každý přidat to, co má nejraději – od čerstvého ovoce přes ořechy a čokoládu po skořici. Jsou skvělým zdrojem vápníku a jejich výživové hodnoty vyhovují i těm, kdo si hlídají postavu.

Zdroj a foto: Bonavita

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.