Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

ZábavaZe života

Vánoční pohádky i megafilmy na maximum

Televize jsou nedílnou součástí našich životů a dokáží vytvořit jedinečnou atmosféru moderní domácnosti. Každým rokem se zlepšují technologie, které mají za cíl zprostředkovat divákovi co nejautentičtější zážitek. Stejně tak se zvětšují obrazovky, aby celkový dojem ještě umocnily. Postupně se tak prakticky vytrácí rozdíl mezi návštěvou kina a sledováním televize z pohodlí domova. Přinášíme vám pár tipů, jak můžete naplno využít váš televizor v zimních měsících.

Popelka jako na stříbrném plátně
Vánoční svátky trávíme v rodinném kruhu a stejně jako cukroví k nim neodmyslitelně patří i společné sledování pohádek. Na svátky by nás asi ani nenapadlo vyrazit do kina. Domácí atmosféra je nenahraditelná a v dnešní době navíc televize nemusí ve srovnání s kinem znamenat kompromis. Nejnovější technologie zprostředkují velkolepý filmový večer i v pohodlí vašeho obýváku. Nové OLED televize snadno dokáží přizpůsobit svůj obraz slunečnému i velmi tmavému prostředí. Tím pádem vás už nic neomezuje v maximálním filmovém zážitku. Stačí si vybrat v programové nabídce, připravit cukroví nebo popcorn a filmová jízda může začít.

Co s načatým zimním večerem?
Procházky do přírody s rodinou jsou skvělý program na zimní víkendové odpoledne. Sychravé počasí v pestrobarevné nebo sněhobílé krajině má své kouzlo. Když se po příchodu domů začne stmívat, chybí tomu už jen kakao nebo horký čaj. Potom si odpočinek s blízkými naplno vychutnáte třeba při společném sledování filmu.

Jak si nejlépe užít fascinující dokumenty z celého světa, oblíbené seriály a velkolepé filmy? Doporučujeme nové OLED televizory s podporou režimu Filmmaker Mode. Luxusní zvukový systém a dokonalý obraz vyladěný podle hollywoodských měřítek vám garantuje skvělý a hlavně ryze autentický zážitek. Procestujte celý svět a prožijte příběhy v kůži svých filmových hrdinů z pohodlí domova. Tak co si pustíme?

Párty (nejen) na Silvestra
Nasajte atmosféru těch nejlepších festivalů a koncertů z pohodlí domova. Přeneste se přímo pod pódium, na kterém hraje váš oblíbený interpret a protančete se až do rána. Moderní televizory mají skvělé zvukové systémy Dolby Atmos, který vám zajistí vskutku exkluzivní hudební zážitek. Zvuk vás obklopí ze všech stran a vtáhne rovnou do kotle. Kvalitní obraz zajistí strhující podívanou, díky které si po každém hudebním videoklipu budete chtít dojít pro autogram.

TIP: Pokud si chcete pořídit televizor, který vám zvládne zprostředkovat jedinečný zážitek, tak si určitě pořiďte vlajkový model Panasonic televizoru HZ2000. Jako jediný OLED televizor na světě podporuje Dolby Vision IQ i Filmmaker Mode. Máte tedy jistotu, že obraz bude vždy v té nejlepší kvalitě. Inteligentní senzor reaguje na změnu okolního světla a dynamicky přizpůsobuje obraz pro ještě lepší zážitek. Funkce Dolby Atmos zaručí ten nejvěrohodnější zvuk, který vás vtáhne do děje. Model HZ 2000 je k dostání s uhlopříčkami: 65” za 95 990 Kč/ 3 509 EUR; 55” za 72 990 Kč/ 2 669 EUR

SKYLINK NA 3 MĚSÍCE ZDARMA: Až do 23. prosince 2020 můžete k nákupu nového televizoru Panasonic získat na 3 měsíce zdarma službu Skylink Live TV. Více o akci se dozvíte na stránkách: https://www.panasonic.com/cz/consumer/ploche-televizory-learn/OLED/sledujte-hollywood-online-ve-4k.html

Foto: archiv Panasonic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *