Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Veggie chléb – rychlá a zdravá svačinka vždy po ruce

Veggie chléb z dílny tradiční kladenské rodinné pekárny KOMPEK potěší milovníky zdravých, chutných a rychlých svačinek. Jedinečnou a jemnou chuť podtrhne vysoký podíl zrn a nízký obsah cukru. Díky tomu, že v něm nejsou živočišné složky, si ho vychutnají také vegani a vegetariáni. Praktické balení ocení všichni, kteří ráno spěchají a nemají čas na vydatnou snídani.

Veggie chléb představuje zlatou střední cestu pro ty, kteří si rádi udrží štíhlou linii a zároveň neodolají jemné a vláčné chlebové chuti. Chléb je plný vlákniny, olejnin a chutných zrn. Zároveň neobsahuje žádná umělá aromata, barviva, přidané látky ani živočišné složky, což ocení zejména vegani a vegetariáni. Veggie chléb si bude rozumět s čímkoli, ať už to bude čočková pomazánka, kvalitní šunka či zelenina, společně vytvoří plnohodnotnou a chutnou svačinu, které nikdo neodolá.

Pomazánka z červené čočky
Suroviny:
1 mrkev
1 cibule
2 stroužky česneku
1 lžička tahini pasty
70 g červené čočky
Sůl, pepř
Olivový olej
Kurkuma
Veggie chléb od Kompeku

Postup:
V pánvi si rozehřejte olej, osmahněte na něm cibulku, přihoďte česnek a přidejte nasekanou mrkev. Vše opečte, přidejte červenou čočku a zalijte vodou. Směs následně osolte, opepřete, přidejte kurkumu a vařte tak dlouho, dokud nebude čočka i mrkev měkká. Nakonec rozmixujte, zakápněte citronem a dochuťte lžičkou tahini pasty. Pomazánku podávejte na Veggie chlebu od Kompeku.

Veggie chléb 350 g od rodinné pekárny KOMPEK zakoupíte v prodejnách Tesco za 59,90,- Kč.

Zdroj a foto: www.kompek.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *