Limitovaná edice Absolut Movement oslavuje diverzitu a soudržnost

Absolut je právem řazen mezi nejkvalitnější výrobce vodky na světě. Prémiový alkohol u jehož vzniku stál v roce 1879 „vodkový král“ Lars Olsson Smith se vyrábí na jediném místě na světě, ve městě Ahus ve Švédsku. Její dokonalá průzračnost je zajištěna unikátní metodou kontinuální destilace, kdy je vodka Absolut destilována více než stokrát. Díky způsobu destilace získala své jméno “Absolut pure vodka” absolutně průzračná vodka. Druhá nejprodávanější vodka na světě vydala limitovanou edici pro tento rok Absolut Movement oslavující diverzitu a soudržnost.

Láhev Absolut Movement, s počtem pěti set kusů pro Českou republiku, je z matného, světle modrého skla a je výjimečná svým charakteristicky vzestupným spirálovým designem, který symbolizuje „životní cyklus a jeho pohyb v čase“. Točitá spirála odkazuje na nekonečný kruh změn v průběhu života, přírody a potřebu pozitivní energie. Je v lidské přirozenosti se hýbat, míchat, socializovat, spojovat, rozvířit a opět se spojovat uprostřed jako spirála. Podněcuje ke kolektivním krokům a sounáležitosti do budoucna. Na oslavu toho všeho si můžeme vychutnat Absolut Movement či koktejl z této unikátní vodky. Limitovaná edice Movement vyzdvihuje firemní hodnoty značky Absolut a závazek posilovat různorodost názorů, které posouvají společný dialog a chování ve prospěch inkluze a empatie. „Jako lidé jsme ze své podstaty společenští a jsme mnohem silnější jako kolektiv,“ říká Henrik Ellström, ředitel strategie a inovací značky Absolut a dodává, “Jsme různí a tato rozmanitost je výhodou: velké věci se stávají, když se spojí odlišné myšlenky.”

Absolut Movement je jako vždy ve stejné kvalitě jakou od Absolut očekáváte, destilovaná do nejvyšší kvality a vyrobená pouze z přírodních ingrediencí. Je velmi jemná oblá a plná, s charakteristickými stopami čerstvého obilí. Její závěr je dlouhý, jemný a elegantní s komplexním, bohatým aroma, které má nádech sušeného ovoce. Láhev samotná je pak vyrobena šedesáti procenty z recyklovaného skla. Až si skvělou vodku vychutnáte, nezapomeňte láhev recyklovat nebo znovu využít.

Cena: 459 CZK

Zdroj a foto: www.prestigeselection.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.