NATULIQUE PARFUME – FREE: Zaměřeno na citlivky

Pocit čerstvě umytých vlasů miluje snad každá žena. Až na ty s citlivou pokožkou hlavy, které může aplikace šamponů nepříjemně pálit a svědit. NOVINKU dánské přírodní vlasové kosmetiky NATULIQUE PERFUME – FREE (šampon a kondicionér ve spreji) ocení všechny dámy s citlivou pokožkou hlavy, se sklony k alergiím či ekzémům. Jemné, ale přesto velmi účinné složení pečuje jak o vlasy tak i o pokožku a díky absenci parfemace nedráždí ani velmi citlivou pokožku hlavy.

Obsahuje například protizánětlivou a hýčkající aloe veru, výtažky z borůvek, manga či ovesný extrakt, který vlasy hloubkově hydratuje. Na jemnost přípravku upozorňuje také skandinávská certifikace ASTHMA ALLERGY NORDIC. Jak je u této značky zvykem, naprostou samozřejmostí je složení bez parabenů, silikonů, SLS, naopak se pyšní certifikáty Animal Cruelty Free, 360 BIOCERT Standard, či GMO-free a je vhodná i pro veganky.

Krásné vlasy bez kompromisů, tak zní myšlenka značky NATULIQUE. Tato filozofie se promítla také do nové péče NATULIQUE PERFUME – FREE, která poskytuje vlasům nadstandardní péči, aniž by je zatěžovala nešetrným složením.

NATULIQUE PERFUME-FREE HAIR & SCALP HAIRWASH – jemný šampon bez parfemace je určený pro osoby s velmi citlivou pokožkou hlavy – například alergiky, ekzematiky či astmatiky. Obsahuje cenné přírodní ingredience, například aloe vera, která je známá svými protizánětlivými a hydratačními účinky, dále v šamponu najdeme výtažky z borůvek, ty redukují vypadávání vlasů a zvyšují jejich objem a ovesný extrakt který vlasy hloubkově hydratuje a eliminuje třepení konečků. NATULIQUE PERFUME-FREE HAIRWASH je k dostání na www.happy-hair.cz za cenu 890 Kč.

 NATULIQUE SPRAY & LEAVE MOISTURE AND PROTEIN CONDITIONER – neparfémovaný kondicionér v praktickém provedení bez smývání si zamiluje každá žena. Stačí nastříkat do vlhkých vlasů a je hotovo (nesmývá se); kondicionér vlasy okamžitě revitalizuje, vyživí a chrání je před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Vlasy se lépe rozčesávají, jsou krásně lesklé a hebké na dotek. Přípravek je navíc vhodný i pro ženy s velmi citlivou pokožkou hlavy či sklony k alergiím/ekzémům. Složení tohoto pomocníka krásných vlasů je plné proteinů a vitaminů, obsahuje například výtažek z bobulí acai, které jsou bohaté na vitaminy a snižují vypadávání vlasů, dále borůvky pro větší objem a extrakt z manga, který vlasy hloubkově hydratuje a pomáhá předcházet šedivění vlasů. NATULIQUE SPRAY & LEAVE CONDITIONER je k dostání na www.happy-hair.cz za cenu 860 Kč.

NATULIQUE je přírodní dánská profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree.

Zdroj a foto: www.natulique.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.