Podcast Po HRstech aneb inspirace nejen v době covidové

Minulý rok přinesl mnoho změn ve fungování firem i samotných zaměstnanců. Pracovníci HR tak častěji, než kdy dřív řeší situace, na které je nikdo nemohl připravit. A přesně proto vznikl podcast Po HRstech. Ten pravidelně přináší rady a inspiraci v podobě rozhovorů s odborníky na HR, osobní rozvoj, zdraví, business či právo.

Podcast Po HRstech je určený všem, kdo pracují s lidmi nebo se chtějí rozvíjet v oboru HR. „Covid loni otestoval roli HR ve firmách, které musely téměř ze dne na den přenastavit zajeté procesy a mnohdy i firemní kulturu. Proto jsem moc ráda, že jsme připravili podcast se zaměřením na aktuální problémy v HR. Ten vznikl jako výsledek inovačního hubu, který jsme u nás rozjeli. Pro nás všechny je důležité sdílet a navzájem se inspirovat nejen, jak z této krize vytvořit příležitost pro posunutí se dál, ale celkově na poli HR a osobního rozvoje,“ říká Zuzana Krajča, HR Partner společnosti Sodexo Benefity, která zároveň podcast vytváří.

„Právě tato doba přináší příležitost se učit, inovovat a měnit přístup, sebe, firmu v prostředí, kdy jsme ke změnám tak trochu donucení a víc jim otevření,“ přibližuje Zuzana Krajča. Výběr hostů do podcastu je velmi pestrý. V prvních devíti epizodách si můžete poslechnout například rozhovor s koučkou Jankou Chudlíkovou o motivovanosti v době covidové a efektivitě práce na homeoffice či lékařem Tomášem Šebkem o důležitosti pohybu v kancelářském povolání.

Podcast Po HRstech vychází pravidelně každý měsíc a jeho autorka prozradila, že pozvání do dalších epizod přijalo mnoho známých a inspirativních osobností.  „V jubilejním desátém díle se můžete těšit na Tomáše Dombrovského, vedoucího analytika LMC, se kterým se budeme bavit o změnách na pracovním trhu kvůli pandemii koronaviru,“ doplňuje Zuzana Krajča. Všechny díly podcastu Po HRstech si můžete poslechnout na platformách Spotify nebo Apple Podcast.

Zdroj: www.sodexo.cz, foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.