Jaro ve Starbucks bude skutečně zelené

Březen přináší do Starbucks závan jara a s ním i novou nabídku, která bude v tomto roce zelenější než kdykoliv předtím. Kromě výjimečných nápojů na bázi čaje matcha si ve své kavárně budete moci vychutnat i veganské alternativy svých oblíbených nápojů nebo se potěšit širokou nabídkou šálků, lahví či tumblerů.

Pokud náhodou neznáte jedinečný zelený čaj matcha, během letošního jara je ten nejlepší čas ho ochutnat. Japonský nápoj překvapí nejen netradiční barvou, ale i svou chutí. Ta je velmi je specifická, navíc skvěle kombinovatelná s mlékem, mléčnými alternativami a sirupy.

Ve Starbucks si tento jedinečný zelený čaj, který vás na první pohled ohromí svou sytou smaragdovou barvou, můžete vychutnat v podobě Matcha Lemonade, která v sobě spojuje mikromletý zelený čaj matcha v kombinaci s limonádou. Výsledkem je svěže sladký a lahodný nápoj, který má zářivý zelený odstín. Pokud dáváte přednost jemné chuti, doporučujeme sáhnout po Matcha Green Tea Latte, které vám ve Starbucks připraví v horké i ledové verzi. Tento krémový, jemně sladký nápoj okouzlí vaše smysly. Doplníte-li ho oblíbeným sirupem, ihned se stane vaším favoritem. Nebudete věřit, že zelená může chutnat tak skvěle!

Své Matcha Green Tea Latte si můžete nechat připravit i s některou z nabízených mléčných alternativ a vytvořit si tak chutný a navíc zcela veganský nápoj. Mléčné alternativy mají své fanoušky nejen mezi těmi, kteří mají ze zdravotních důvodů specifické požadavky, ale potěší také ty, kteří hledají rostlinnou alternativu svých oblíbených nápojů. Jsou nejen snadněji stravitelné, ale svou specifickou chutí dokáží dotvořit jedinečný zážitek z nápoje. V Starbucks si můžete svou oblíbenou kávu vychutnat hned s některou ze čtyř mléčných alternativ – sójovým, mandlovým, kokosovým či ovesným nápojem.

Starbucks se zbarvuje zeleně i v případě ochrany životního prostředí. Pomoci můžete i vy. Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního hrnku nebo tumbleru, ušetříte 10 Kč z ceny nápoje a také přispějete k menší zátěži přírody. Ještě nemáte svůj tumbler nebo cold cup? Určitě si vyberete z aktuální nabídky v Starbucks, v níž najdete designové šálky a termosky, znovupoužitelné sklenice, ale i lahve, které udrží teplotu vašeho nápoje, ať už se chcete zahřát, nebo osvěžit.

Užijte si příchod jara ve Starbucks a oslavte ho se zelenými novinkami!

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *