Dobrodružství s dinosaury v nové edici Kinder Joy

Přeneste se s Kinder Joy do Jurského světa a zažijte fantastické chvíle s dinosaury! Nová edice pochoutky od Kinder přináší všem malým dobrodruhům nejen figurky pravěkých ještěrů z úspěšného megafilmu, ale i tematické hračky a přístup do zábavné aplikace plné her a zážitků.

Kinder Joy s mléčným a kakaovým krémem a dvěma křupavými oplatkovými kuličkami bude ukrývat nová překvapení. S limitovanou edicí můžete nasbírat celkem deset figurek dinosaurů, mezi nimiž nechybí ani filmově proslulý predátor tyranosaurus nebo dobrácký obr brachiosaurus. Kromě nich na vás čeká i 14 funkčních hraček v dinosauřím stylu, od projektoru přes spinner až po jednoduchý zesilovač zvuku ve tvaru ještěří hlavy.

V přiloženém letáčku navíc objevíte QR kód, který vás po naskenování telefonem jednoduše přenese do aplikace Jurský svět, aniž byste museli do svého zařízení cokoli stahovat. Pro děti od sedmi let jsou v ní nachystané bezvadné dinosauří minihry, soutěže určené pro hraní s přáteli i aktivity spojené s objevováním a sbíráním dalších pravěkých stvoření. Nejen že si děti s hračkami a aplikací zábavnou cestou rozšíří historické znalosti, ale zažijí také dobrodružství a posílí svůj respekt ke všem živým bytostem.

Speciální edice Kinder Joy Jurský svět bude v prodeji od dubna 2021 a podpořena bude na sociálních sítích Facebook a Instagram, TV spotem a POSM.

Zdroj a foto: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.