Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Seznamte se s poctivými zázvorovými shoty FreshOnly

Zázvor, kajenský pepř a citron. To jsou tři hlavní ingredience, které najdete v každém produktu základní řady FreshOnly. Jak název napovídá, čerstvost je jednou z hodnot, na něž zakladatel a majitel značky Bohumil Gardavský nedá dopustit. Proces výroby shotů probíhá denně pomocí metody cold press a obejde se bez konzervantů a pasterizace, jež by uměle prodlužovaly trvanlivost produktu. Ačkoli značka FreshOnly vznikla již v roce 2018, dává o sobě vědět až nyní, mimo jiné i prostřednictvím nových webových stránek. FreshOnly také rozšiřuje možnost rozvozu na celou Českou republiku a do budoucna chystá několik novinek.

Ačkoli nápad vyrábět zázvorové shoty dostal Bohumil Gardavský v roce 2018 v Česku, jeho zárodky musíme hledat o pár let dříve a v Americe. Během svého pobytu v Kalifornii se se zázvorovými shoty setkával pravidelně a navykl si na jejich konzumaci. „Už při prvním loku jsem se zamiloval. Po návratu do Čech jsem byl zklamaný, že u nás ginger shoty nikdo nevyrábí, ani je k nám nedováží. Proto jsem se rozhodl je začít vyrábět sám a založil FreshOnly,“ vysvětluje majitel značky Bohumil Gardavský.

Jako u každého jiného produktu nebyly ani začátky FreshOnly lehké. Přestože jsou různé receptury zázvorových shotů rozšířené a volně dostupné, bylo potřeba najít ten správný poměr ingrediencí. „Většina shotů na trhu obsahuje vysoký podíl jablečné šťávy. Ale já chtěl vytvořit opravdový životabudič s intenzivní chutí. Vybalancovat však poměry zázvoru, citronu a pepře nebylo nic snadného, a tak spousta prvních pokusů skončila nezdarem,“ popisuje Bohumil Gardavský a dodává: „Navíc jsem se vydal trochu trnitější cestou výroby bez konzervantů a dalších přidaných látek. Ale kvalita a čerstvost jsou pro mě na prvním místě a nehodlám od nich upustit. Věřím, že čerstvý produkt je vždy lepší než ten, který v lednici vydrží několik měsíců.“

V současné době tvoří nabídku zázvorových shotů FreshOnly čtyři příchutě. Vlajkovou lodí je Ginger Shot Original, který obsahuje již zmíněnou trojici surovin: zázvor, citron a kajenský pepř. A k čemu je dobrý? Ginger Shot Original je vitaminová bomba, která podpoří imunitu, rozproudí krevní oběh a detoxikuje organismus. Základní řadu doplňují Ginger Shot Beet s přídavkem červené řepy a aloe vera, který z těla odbourává únavu, napětí, a dokonce i alkohol, a Ginger Shot Celery doplněný o řapíkatý celer a spirulinu. Jeho základním účinkem je detoxikace organismu. Zatím posledním produktem je Ginger Shot Black, kombinace zázvoru, limetky, ananasové šťávy a aktivního uhlí, který má taktéž detoxikační potenciál. Již brzy se ale rodina shotů FreshOnly rozšíří o novinku, kterou značka ve správný čas představí.

Co však můžeme prozradit už nyní, je nová podoba webu FreshOnly, který je uživatelsky přátelštější než jeho stará verze, a také obsahuje několik novinek. První z nich je možnost rozvozu zázvorových shotů po celé České republice (doposud měli šanci shoty FreshOnly ochutnat jen zákazníci z Prahy). Rozvoz zajišťuje firma Gibon Delivery a díky jejich chladírenským vozům si shoty zachovají svou čerstvost. Výrobce dosavadní řadu shotů o objemu 75 ml navíc doplnil tzv. family packy, tedy větším balením o objemu 750 ml pro celou rodinu.

Podpořit svou imunitu poctivými zázvorovými shoty z FreshOnly tak nyní může každý.

O FreshOnly: 
Za značkou FreshOnly stojí Bohumil Gardavský, který se se zázvorovými shoty poprvé setkal při svém pobytu v USA. Po návratu do Česka v roce 2018 zjistil, že u nás tento produkt nikdo nevyrábí, ani jej k nám nedováží. Rozhodl se proto rozjet vlastní výrobu, a tak vzniklo FreshOnly. Bohumil Gardavský se svým týmem vyrábí shoty denně, pomocí metody cold press. Do výsledného produktu nepatří konzervanty nebo další přidané látky a ani není pasterizován. Čerstvost a kvalita jsou základními hodnotami značky FreshOnly a jejího zakladatele.

Zdroj a foto: https://www.freshonly.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *