Poděkujte maminkám. Dárek od Huawei potěší a navíc ohlídá zdraví

Den matek už je sice za rohem, zároveň ještě stále zbývá čas na přípravu přání a dárků. Ale především na ocenění toho, jak skvělé a důležité jsou pro nás naše maminky. Společně s nimi se nám podařilo projít neklidným rokem 2020 a díky vzájemné podpoře jsme mohli sdílet nezapomenutelné okamžiky, které už nám nikdo nevezme.

Proto chce společnost Huawei oslavit Den matek tak, jak se patří. Pojďme poděkovat maminkám za veškerou jejich lásku a úsilí, které věnovaly péči o nás, a nechat je užít si to nejlepší z mateřství.

Den matek může být třeba ideálním časem na to, abychom spolu začali cvičit a sami sebe překonávat. S hodinkami HUAWEI WATCH FIT a chytrým telefonem HUAWEI Mate 40 Pro si vaše maminka užije každé cvičení. HUAWEI WATCH FIT jsou vůbec prvním chytrým nositelným zařízením od Huawei se zaobleným obdélníkovým displejem. Motivuje uživatele k tomu, aby poznávali nové formy tréninku prostřednictvím řady animovaných fitness kurzů a režimů cvičení.

Můžete si tak bez otálení zacvičit společně s maminkou doma, jít se odpoledne proběhnout ven nebo si po práci odpočinout na kurzu jógy. Prostřednictvím aplikace HUAWEI Health budou všechna data o cvičení přehledně zobrazena ve smartphonu HUAWEI Mate 40 Pro, takže můžete společně sledovat dosažený progres a vykročit tak ke zdravému životnímu stylu.

Chcete-li zachytit každý společný okamžik s maminkou a blízkými, potřebujete k tomu jenom kvalitní smartphone. HUAWEI Mate 40 Pro nabízí výkonný fotoaparát, který zachytí a zaznamená každičký zážitek. Díky synergii s bezdrátovými sluchátky HUAWEI FreeBuds Pro může HUAWEI Mate 40 Pro využívat Bluetooth sluchátka jako vstupní audiozařízení při natáčení videa a do něj jasně zaznamenávat hlas, který je i metry daleko. Pokud by vaše maminka chtěla použít oblíbenou fotku jako tapetu ciferníku jejích HUAWEI WATCH FIT nebo HUAWEI WATCH GT 2 Pro, stačí pouhé klepnutí. Ciferník jí připomene úžasné chvíle strávené s dětmi při každém zdvihu zápěstí.

Jednou z nejdůležitějších věcí, které nás v roce 2020 zajímaly, bylo zdraví našich blízkých. Který dárek se bude mamince hodit nejvíc právě ke sledování zdravotního stavu? S HUAWEI WATCH GT 2 Pro a HUAWEI WATCH FIT bude zdraví pod nepřetržitým dohledem. Jakmile si chcete prohlédnout souhrnná data o zdraví, stačí otevřít aplikaci HUAWEI Health a uvidíte všechny potřebné údaje. Díky nim můžete věnovat zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu maminky a předejít tak včas možným problémům.

Většinu času trávíme doma, což může být někdy nuda. Díky tabletu HUAWEI MatePad 10.4 a sluchátkům HUAWEI FreeBuds 4i nebo HUAWEI FreeBuds Pro může být pobyt doma zábavnější než kdy jindy. S HUAWEI MatePad 10.4 si můžete vychutnat nespočet videí a dalšího obsahu, například nekonečného množství receptů nebo výukových videí, která lze sledovat na 10,4palcovém displeji FullView.

Živé barvy a ohromující detaily displeje také poskytují pohlcující zážitek ze sledování filmů nebo televize. A pokud chcete ještě vylepšit zážitek ze sledování filmů, spárujte tablet s HUAWEI FreeBuds 4i nebo HUAWEI FreeBuds Pro, které jsou vybaveny 10 mm, respektive 11 mm dynamickým měničem a nabízejí tak údernější zvukové efekty.

Přehled všech slev společnosti Huawei ke Dni matek najdete na tomto odkazu.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.