Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Nadace Archewell a společnost P&G spojily své síly a jako dlouhodobí partneři budou usilovat o změnu ve společnosti

Nadace Archewell, kterou založili princ Harry a Meghan, vévoda a vévodkyně ze Sussexu, oznámila navázání víceletého globálního partnerství se společností Procter & Gamble, aby společně budovali soudržnější společnost. Nadace Archewell a P&G sdílejí společné hodnoty a zaměří se na rovnost žen a mužů, inkluzivnější online prostor a vliv na společnost prostřednictvím sportu.

Partneři například nedávno podpořili akci VAX LIVE: The Concert to Reunite the World (Koncert na sjednocení světa), která inspirovala důvěru v očkování po celém světě a zmobilizovala více než 300 milionů dolarů na zlepšení celosvětového přístupu k vakcínám proti COVID-19.

Dále budou společné snahy směřovat k:
Rovnost žen a mužů:  Prostřednictvím nadace Archewell Foundation vévoda a vévodkyně ze Sussexu usilují o rovnější a spravedlivější budoucnost pro ženy a dívky, což bude i prioritou partnerství s P&G. Partnerství naváže na práci nadace Archewell Foundation s organizacemi, jako jsou Girls Inc. a National Women’s Law Center, a posílí hlas dospívajících dívek, aby jejich názor a zkušenosti byly slyšet tam, kde se rozhoduje. V návaznosti na spolupráci P&G s Promundo společně zdůrazní význam zapojení mužů a chlapců do úsilí o genderovou rovnost v celé společnosti a podpoří sdílení péče o domácnost.

Soudržný a inkluzivní online prostor: V říjnu 2020 se vévoda a vévodkyně ze Sussexu a společnost P&G zasadili o větší slušnost, transparentnost a odpovědnost našeho sdíleného online prostoru. Zahrnuje to i jejich spolupráci na speciálním vydání TIME 100 Talks na téma “Tvoříme lepší svět”.

Vliv prostřednictvím sportu: Nadace Archewell a P&G věří v transformativní sílu sportu a ve sportovce, kteří jsou příkladem odolnosti a odvahy potřebné k dosažení snu. Inspirují je sportovci, kteří využívají svůj hlas a své činy k tomu, aby ve sportu významně ovlivnili dění a budovali více soucitu ve svých komunitách, čímž dokazují, že skutečným měřítkem velikosti je konání dobra. V návaznosti na dlouholetou práci vévody ze Sussexu, který se snaží ukázat význam sportu při zotavování zraněných a nemocných příslušníků sborů a veteránů po celém světě (je zakladatelem Invictus Games a dalších) a v rámci sponzoringu paralympijských sportovců společností P&G, bude toto partnerství podporovat paralympijský sport ke zviditelnění této problematiky a větší inkluzi.

Společnost P&G již po generace podporuje ohrožené skupiny a je odhodlána být hybnou silou dobra v komunitách v oblastech rovnosti a inkluze a environmentální udržitelnosti. Stejně tak nadace Archewell věří, že díky komunitě a pomoci druhým můžeme nastartovat systémové změny, z nichž budou mít prospěch všichni na celém světě.

O nadaci Archewell
Nadace Archewell je nezisková organizace, kterou založili vévoda a vévodkyně ze Sussexu. Jejím hlavním cílem je pozvednout a sjednotit komunity – místní i globální, online i offline. Věří, že soucit je určující kulturní silou 21. století, a prostřednictvím své činnosti nadace slouží rostoucí komunitě partnerských organizací, které podporují systémové změny.

Zdroj a foto: Procter & Gamble

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *