Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

ZábavaZe života

Gastronomické zážitky a zábava pod otevřeným nebem na Terasách Harfa

Unikátní venkovní střešní prostor Terasy v rámci obchodního centra Galerie Harfa zahájil tento týden druhou sezonu. Návštěvníky láká na nové gurmánské zážitky i řadu dalších příležitostí pro trávení volného času s rodinou i přáteli v autentické atmosféře. Nové farmářské trhy, velkoplošná obrazovka pro sledování sportovních klání, pravidelné aktivity pro děti nebo už 10. sezóna divadelní přehlídky Letní scény Harfa – to je jen ochutnávka z široké programové nabídky Teras Harfa.

Terasy Harfa zahájily v pondělí 17. května druhou sezónu a otevřely své brány návštěvníkům. „Loňský rok předčil naše očekávání. Zájem o posezení pod otevřeným nebem a kvalitní gastronomii s konceptem street food byl obrovský. To nás povzbudilo k dalšímu vylepšování prostor. Kromě nových prodejních stánků jsme například investovali do přístřešku proti dešti a stínění v horkém létě, který zvýší komfort Teras,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa. V jarních a letních měsících bude na Terasách probíhat bohatý program a na své si přijdou rodiny s dětmi, milovníci sportu, gastronomie i kultury.

Terasy pro gurmány
Galerie Harfa je známá nabídkou kvalitní gastronomie. Kromě stylových restaurací a food courtu ve vnitřních prostorách nabízí koncept street foodu na Terasách Harfa. V letošním roce přibydou ke stávajícím další stánky, například s čerstvými krevetami, gyrosem nebo kvalitní kávou. V autentickém prostředí Teras si návštěvník užije dobré jídlo, pití, ale i zážitky. „Kvalitní gastronomie je trendem posledních let. Je zároveň příjemným způsobem trávení volného času. V prostorách Teras Harfa se snažíme propojit obojí a nabídnout našim návštěvníkům vždy něco navíc, nad rámec tradičního obchodního centra, tak aby od nás odcházeli se skvělými zážitky,“ doplňuje Tlustá.

Terasy pro sportovní fanoušky
Od pondělí 21. května si na Terasách Harfa přijdou na své i fanoušci ledního hokeje. Prostřednictvím velkoplošné obrazovky budou moct sledovat napínavá utkání nadcházejícího mistrovství světa. „Protože jsme partnerem týmu HC Sparta Praha, budou mít fanoušci možnost každé utkání sledovat se zástupcem tohoto úspěšného týmu. V rámci pondělní projekce 24. května, kdy proti sobě nastoupí Česko a Bělorusko, je připravena autogramiáda za účasti hokejistů Miroslava Formana, Tomáše Pavelky, Zdeňka Doležala a Davida Dvořáčka,“ doplňuje Tlustá. Sledování dramatických sportovních okamžiků společně s přáteli, to vše podpořeno kvalitním street foodem a drinky je zárukou skvělé zábavy. Sledování nejen hokejových zápasů, ale i dalších sportů bude možné po celé léto, konkrétní termíny jsou dostupné na webu obchodního centra.

Terasy pro milovníky čerstvých potravin
V sobotu 22. května zahájí svůj provoz Farmářské trhy Harfa. Dvakrát týdně si návštěvníci mohou odnést čerstvou nálož potravin a dalšího zboží od českých farmářů. Sortiment jako sladké pečivo od Svět koláčů, český chřest, mléčné výrobky, sýry, med, houby nebo čerstvé květiny bude možné koupit každou středu venku před Galerií Harfa a každou sobotu v rámci rodinných farmářských trhů Harfa v prostorách Teras. Jejich součástí bude zábavný doprovodný program pro děti.

Terasy pro rodiče s dětmi
Na čerstvém vzduchu pod širým nebem se na Terasách Harfa zabaví i děti. Pro ně je připraven pravidelný program v podobě divadélka nebo pohybových aktivit. Každé pondělí a středu od 10 do 11 hodin zde mohou rodiče nechat děti v hlídaném prostoru dětského divadla, v úterky a čtvrtky mezi 16 a 17 hodinou si děti mohou zacvičit pod vedením lektora z Monkey´s Gym. „Víme, jak náročné mohou být nákupy s dětmi. Nabízíme proto rodičům možnost vyřešit si různé pochůzky v rámci obchodního centra nebo v klidu posedět u něčeho dobrého, zatímco se jejich děti budou bavit a bude o ně postaráno,“ uzavírá Tlustá. Dětský program je zdarma, kapacita je však omezená.

Zdroj a foto: Terasy Harfa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *