SOUTĚŽ: Vyhrajte balíčky s pokračovacími a batolecími mlíčky od Hami

Soutěžte s Hami a naším magazínem Tojenzace.cz o tři balíčky pro maminky a jejich děťáka.

Jedinečnost Hami mlíček od 6 do 36+ měsíců spočívá v OptiNutri složení. Ať už je děťátko šestiměsíční nebo tříleté, Hami pokračovací a batolecí mléko je vhodně přizpůsobené pro jeho malé bříško. Mlíčka obsahují jedinečnou prebiotickou vlákninu, směs galaktooligosacharidů a fruktooligosacharidů a pokračovací navíc omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy. Hami batolecí mléka obsahují také jód*, který podporuje rozvoj poznávacích funkcí u dětí, a vápník nezbytný pro správný růst a vývin kostí. Nechybí ani železo a vitamíny C a D*.

Jednoduchou přípravu ocení každý rodič
Pokračovací a batolecí mlíčka Hami jsou velice jednoduchá na přípravu. Mléčný prášek se smíchá ve vysterilizované lahvičce s kojeneckou vodou ohřátou na 40 °C, ověří se teplota na hřbetu ruky, zda nepálí a může se podávat. Mléko navíc nehrudkovatí, krásně voní a zachutná i dětem s těmi nejmlsnějšími jazýčky. Čas ušetřený přípravou jídla se dá věnovat společným aktivitám s dětmi, protože toho přece jen není nikdy dost.

Je důležité mít na paměti, že kojení je tím nejlepším možným způsobem výživy dítěte a podávání pokračovacího nebo batolecího mléka by měl každý rodič konzultovat s pediatrem.

*Pokračovací, batolecí a dětská mléka Hami obsahují vitamin D potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí, vitaminy C a D pro normální funkci imunitního systému a jód pro rozvoj poznávacích funkcí. Pokračovací mléka Hami obsahují Omega-3 mastnou  kyselinu alfa-linolenovou (ALA) pro podporu rozvoje mozku a nervové soustavy. **Batolecí mléka Hami obsahují železo pro normální vývoj mozku – přispívající k rozvoji poznávacích funkcí. Všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D, ALA a jód dle požadavků legislativy.

Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu. Batolecí a dětské mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Co v mléce nesmí chybět?
Všechny maminky by se měly zajímat zejména o složení mlék, co do vitamínů, minerálních látek a vlákniny, tak jak je to nařízeno legislativou. Neměly by opomenout ani vzájemně se doplňující další nutrienty.

Kombinace správně zvolených látek podle nejnovějších výzkumů a doporučení pediatrů je přizpůsobena na míru konkrétnímu věku děťátka. Při výběru mléka by maminka měla sáhnout nejen po líbivém obalu nebo příznivé ceně. Měla by se zajímat také o funkce jednotlivých složek mléka. Výrobci na svých webových stránkách uvádějí  komentáře odborníků, kteří rodičům vysvětlují funkce a důležitost těchto složek,” doplňuje Ing. Marcela Brandejsová Regulatory manager NUTRICIA a.s.

Soutěžní otázka: Kolik existuje variant  pokračovacích, batolecích a dětských mlék Hami podle věku?
a) dvě
b) tři
c) čtyři

Správnou odpověď lze nalézt na www.klubmaminek.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 16.5.2021. Vyhrává 250., 350. a 450. odpověď. Do předmětu uveďte: Hami. Pro tři výherce je určena sada dvou krabic mlíček Hami 600 g, a to podle stáří jejich miminka a unikátní pediatrický balíček. Proto kromě jména a adresy uveďte v odpovědi na soutěžní otázku také věk dítěte, pro které má být výhra určena. Výhra se nevztahuje se na počáteční výživu. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Upozornění: Všechna pokračovací mléka obsahují vitamin D dle požadavků legislativy. Kojení je nejlepším způsobem výživy dítěte. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Batolecí a dětské mléko má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Způsob použití a další info na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Zdroj a foto: Hami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.