Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Novinky pro cestující na Letišti Václava Havla

Prodejny, ve kterých najdete vše potřebné pro vaše cestování i nabídka olympijské kolekce. To jsou novinky společnosti Lagardère Travel Retail, která je dlouhodobě největším tuzemským provozovatelem maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Na letošní sezonu připravila pro cestující další rozšíření služeb, které jim zpříjemní pobyt na pražském letišti.

Prodejny Relay zajišťují komfort cestujícím již od roku 2003. Nabídka služeb se kontinuálně rozšiřuje, dnes již pokrývá sortiment celou škálu cestovních potřeb, doplňků i elektroniky. Samozřejmostí je široká nabídka občerstvení, tisku, tabákových výrobků a suvenýrů. Všechny, kdo cestují na dovolenou nebo s dětmi jistě potěší i výběr hraček a knih. Od června byl navíc sortiment rozšířen o prodej vyhrazených léčivých přípravků, jako jsou Paralen, Nurofen, Ibalgin nebo Kinedryl. Pokud tedy při balení na cokoli zapomenete, v prodejnách Relay nejdete téměř vše, co pro pohodlné a bezpečné cestování potřebujete.

Novinkou pro letošní rok je spolupráce s českou společností ALPINE PRO. Ta je tradičním oficiálním partnerem Českého olympijského výboru a pro naše sportovce připravuje kompletní kolekci oblečení a doplňků. Výběr z této kolekce, určený pro veřejnost, je nyní k dispozici ve dvou prodejnách Relay na Terminálech 1 a 2. V rámci rekonstrukce provozoven byl vytvořen speciální prostor k prezentaci a prodeji olympijských kolekcí. Aktuálně zde zákazníci mohou vidět oblečení a doplňky pro právě probíhající Olympijské hry v Tokiu. V budoucnu nabídku doplní i kolekce pro zimní OH v Pekingu (2022) a letní OH v Paříži (2024)

Lagardère Travel Retail, jako jedna ze čtyř divizí skupiny Lagardère Group, je předním světovým provozovatelem ve sféře cestovního maloobchodu. Společnost provozuje 4 600 obchodů ve 35 zemích světa a generuje tržby ve výši 4,9 mld. EUR (rok 2018).

V České republice působí Lagardère Travel Retail, a.s. od roku 1999 a je hlavním hráčem na trhu maloobchodního prodeje v cestovním ruchu. Během 15 let rozšířila společnost své aktivity na 367 prodejních míst ve 170 městech.  Provozuje, inovuje a zdokonaluje své koncepty v oblastech Travel Essentials, Duty Free&Fashion a Food Services. 24 různých konceptů a značek najdete na 120 nádražích a stanicích metra, na 3 letištích a ve 35 kancelářských a nákupních centrech.

Zdroj a foto: Lagardère Travel Retail     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *