Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Osvěžte se při letních radovánkách

Léto je v plném proudu. Polovina je již za námi, ale naštěstí máme ještě celý měsíc před sebou. A jak lépe si vychutnat teplé letní večery než s nějakým dobrým drinkem, který skvěle osvěží. Užijte si léto se vším všudy!     

Letošní léto se extrémními teplotami zatím příliš nepředvedlo. Žádné horké dny, které by odrazovaly od zábavy a nutily nás pouze přežívat u větráku nebo pod studenou sprchou. Díky tomu si můžeme užívat vysedávání v příjemné společnosti a teplé večery, aniž bychom se při tom roztékali horkem. A k letnímu večeru bezpochyby patří i skvělý osvěžující drink. Společnost Premier Wines & Spirits, která distribuuje ten nejkvalitnější alkohol, vám přináší tipy na lahodné nápoje, bez nichž se léto neobejde.

June Spritz
Suroviny:
June likér
prosecco
plátek broskve
led

Postup:
Pokud vás již omrzela klasika v podobě Aperol Spritzu, určitě musíte vyzkoušet June Spritz. Prémiový ginový likér June v kombinaci s proseccem (výborně se hodí například Serenello) vám poskytne nový chuťový zážitek na téma osvědčené klasiky. Do vysoké sklenice vložte led, přilijte postupně tekuté ingredience v poměru 1:1 a dozdobte plátkem broskve.

Mediterranean Gin & Tonic
Suroviny:
Gin Mare
Seventeen Tonic
rozmarýn
sušené rajče
led

Postup:
Kdo by neměl rád klasiku v podobě ginu s tonikem? Jestli však chcete pozvednout svůj Gin & Tonic na novou úroveň, rozhodně vyzkoušejte tuto středomořskou variantu. Začněte ledem ve sklenici na víno, pokračujte s panákem Ginu Mare, přidejte plátek sušeného rajčete a snítku rozmarýnu a dolijte tonikem. Tento drink skvěle doplní vaši večeři.

Porto & Tonic
Suroviny:
Graham’s White
Thomas Henry Tonic Water
pomerančová kůra
led

Postup:
Že se víno dá pít jen samotné? Ale kdeže! Tento drink vás přesvědčí o opaku. Pokud smícháte portské Graham’s White s kvalitním tonikem Thomas Henry, dozdobíte pomerančovou kůrou a celé podáváte na ledu, dostanete exkluzivní letní drink, o který vás překvapí svou lahodnou svěžestí.

Pro opravdové milovníky ginu pak rozhodně nesmíme zapomenout zmínit drinky Ladies Gin & Tonic, který kombinuje ginovou klasiku Gin MG Original s tonikem Thomas Henry (příchuť Cherry Blossom), jahody a led; a Chilli Gin & Tonic, jehož pikantnost vás skvěle postaví na nohy – zkombinujte Opihr Gin, Thomas Henry Tonic Water, chilli, černý pepř a led, výsledkem je originální drink plný života!

Ingredience na uvedené drinky pořídíte na webových stránkách www.1er.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *