Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Co ste hasiči: Hasičský ples to rozsekne

V pátek 27. srpna ve 20:20 odvysílá televize Nova poslední díl oblíbeného seriálu Co ste hasiči, který je již nyní exkluzivně ke zhlédnutí na Voyo. Svérázné postavy, typicky český humor v prostředí malebné vesnice Horní v Ladově kraji – to vše ze seriálu udělalo letní televizní hit.

Blíží se zlatý hřeb společenské sezóny, kterým je každoroční hasičský ples, a obcí Horní rezonuje celá řada otázek. Bude na bále i letos hrát skupina Žhavé jiskry velitele hasičů Petra? Nebo se mu i do této tradice namontuje starosta se svou kapelou? Jak to bude s první cenou v tombole, když se stále nedaří zastřelit kance? A proč nebude na chlebíčcích česneková pomazánka?

Odpovědi se samozřejmě dostaví, ale hasičský ples pomůže zodpovědět i celou řadu dotazů nahlas nevyslovených. Konečně se tak dozvíme, kdo má a nemá koho rád, kdo ke komu patří a na závěr dokonce diváci zjistí, jaký vůz je dokáže odvézt do ráje.

A najde se v této hromadě odpovědí i řešení pro sympatickou veterinářku Janu? Její představitelka Jana Bernášková o své postavě řekla: „Není to typická kráska. Je hezká, ale často chodí v montérkách nebo v hasičské uniformě. Takže je to spíš taková normální vesnická holka. Umí až mužským způsobem zabrat za práci, zároveň ji ale trápí veskrze ženské starosti. Jinak je velmi spravedlivá a dělá všechny věci na maximum. Občas na sebe coby ženu ovšem zapomíná. Obecně myslí víc na druhé než na sebe. A co se týče lásky, nechce být ta třetí ve vztahu, ale zamotává se do toho, a to ji trápí.“

To vše se diváci mohou dozvědět již teď na Voyo!

Diváci mohou sledovat každou epizodu seriálu exkluzivně na Voyo vždy 7 dní před televizní premiérou. Kdo nestihl epizodu v čase televizního vysílání, může si ji po 24 hodinách po odvysílání v televizi přehrát po dobu 7 dnů na Nova Plus nebo přes červené tlačítko.

Seriál Co ste hasiči naposledy tento pátek ve 20:20 hod na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *