Netradiční party v iQLANDII s molekulárním barem a kouřícími drinky pro dospělé

Užijte si netradiční party Late night v iQLANDII bez dětí! Těšit se můžete na exkluzivní kouřící drinky, molekulární bar či noční science show, na které vám umíchají drinky s tekutým dusíkem. Pít se budou také molekulární alko i nealko želé „koktejly“, ale proudem poteče i pivo nebo víno. O skvělou muziku se postará DJ. iQLANDII navíc rozzáří křišťálová světelná instalace Molekuly. Vstupenky na Late night koupíte v předprodeji za 120 Kč na www.iqlandia.cz. V ceně vstupenky je welcome drink. Vědecký mejdan začíná už tuto sobotu 2. října v 19 hodin.

iQLANDIA si ale připravila speciální program i pro rodiny s dětmi a kutily po celý víkend v rámci akce Křišťálového údolí. Největším lákadlem je nová interaktivní hra Křišťálová stezka, na které iQLANDIA spolupracovala s Preciosou. Projděte všech sedm zastavení, odpovídejte na zajímavosti ze sklářského průmyslu a vyluštěte tajenku, díky které rozsvítíte křišťálové Molekuly. Nenechte si ujít ani workshopy – optické experimenty, výrobu kaleidoskopu v iQPARKU nebo broušení skla v dílně iQFABLAB ve spolupráci s KultiVAREM Liberec.

Late night:
Sobota 2. 10. 19–22 hodin
Vstupenky v předprodeji za 120 Kč, na místě za 150 Kč.
Vstup pouze pro osoby 18+
Více informací o akci v události na Facebooku – https://fb.me/e/JFRjGEeY

Víkend Křišťálového údolí
Otevírací doba 2.–3. 10. 10–18 hodin
Workshop Optická laboratoř 14–15 hodin (sobota i neděle), zdarma v rámci vstupného do iQLANDIE
Workshop Vyrob si kaleidoskop 14–15 hodin (sobota i neděle), zdarma v rámci vstupného do iQPARKU
Workshop Broušení skla v iQFABLABU od 10 do 17 hodin (sobota i neděle), vstup zdarma
Návštěvníci si vyzkouší broušení skla pomocí gravírovacího laseru i ruční gravírovačky. Z láhve od vína si vybrousí a ozdobí vázu (sobotní workshop), nebo svítidlo (neděle).

IQLANDIA, o. p. s., je členem České asociace science center.

Zdroj a foto: www.iqlandia.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.