Další sňatek na obzoru? Jakub Prachař promluvil o svatbě!

Diváci televize Prima už vědí, že se můžou každý čtvrtek ve 21:35 těšit na nový díl oblíbeného pořadu Inkognito, při kterém slavné osobnosti hádají povolání tří pozvaných hostů a následně se zavázanýma očima identitu jednoho VIP hosta.

Sestava panelistů ve složení Jakub Prachař, Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová a Miloš Pokorný je zárukou zábavy. Humoru nezůstává nic dlužen ani moderátor pořadu Libor Bouček. Jsou však i chvíle, kdy se slavní hádající přestanou hlídat a vypadne z nich něco o jejich soukromí. Tím, kdo si často pouští různými způsoby pusu na špacír, je Jakub Prachař. V příštím dílu Inkognita, které půjde do vysílání 21. října, se zmíní o svatbě.

Hostem, jehož povolání tentokrát panelisté hádali, je paní, která se živí jako kastelánka na zámku Lednice. „Kdo se tam ženil?“ vykřikne z ničeho nic Jakub Prachař. „Já,“ přiznává Libor Bouček. Jeho odpověď nenechá na pokoji Ondřej Brzobohatý a okamžitě se ptá, kolikátá svatba že to byla. Dozví se, že ta první. „Já tedy kdybych do toho náhodou někdy šel, tak já bych si to u vás už teď takhle předdomluvil,“ bere si zase slovo Jakub Prachař. „Číslo dvě bych si dal u vás,“ dodává. Jeho číslo jedna se odehrálo již před téměř osmi lety v Uněticích. Tehdy si bral z velké lásky Agátu Hanychovou. Po tomto vztahu zbyla však jen hořká pachuť protkaná oboustrannou nenávistí.

Řeč se stočí na strašení na zámku, když v tom se opět chopí slova Jakub. „Co ten černej rytíř přesně dělá? Až tam budu s novomanželkou, tak abych věděl. Abych jí mohl říct dopředu, co jí ten večer čeká, “ pořád se nechce pustit tématu svatby a záhadně se u toho usmívá. Že by přitom myslel na svoji novou lásku Sáru Sandevu? „V inspekčním pokoji padalo nádobí, otvíraly a zavíraly se dveře. Takové ty běžné strašidelné drobnosti,“ vyjmenovává paní kastelánka. Možná by se Sára Sandeva měla začít bát strašidel…

Inkognito každý čtvrtek ve 21:35 na Primě!

Zdroj a foto: FTV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.