Vánoční atmosféra Starbucks i u vás doma

Vánoční sezóna ve Starbucks začíná! S ní do kaváren dorazila speciální nabídka zrnkových káv a kávových kapslí, s nimiž si můžete vychutnat sváteční atmosféru Starbucks i v pohodlí domova. Čeká na vás nejen oblíbená limitovaná nabídka zrnkové kávy Christmas Blend, ale letos také novinka v podobě Christmas Blonde Roast a limitovaná nabídka kávových kapslí Holiday Blend a Toffee Nut Latte.

Zrnková káva Christmas Blend představuje nostalgický, uklidňující a lahodný symbol nejkrásnějšího období roku. Zároveň je návratem k jedné z nejcennějších tradic Starbucks. Kombinace zrn Sumatry, dozrálých k dokonalosti, a tmavě pražených zrn z Papuy-Nové Guiney, Guatemaly a Kolumbie dává kávě bohatou, robustní a lákavou chuť. Přináší pocit konejšivého tepla, které v tomto ročním období vyhledáváme. S tóny bylinek, pepře a čokolády je každý doušek pozvánkou k prožitku sváteční sezóny.

Novinka Christmas Blonde Roast se vyznačuje výraznou chutí a je ideální pro slavnostní chvíle. Kombinuje zrna ze Západní Jávy a Papuy Nové Guineje, typická svou bylinkovou sladkostí podobnou javoru, s etiopskou kávou s jasnými tóny citrusů a dotekem sladkých fíků. Káva je světle pražená, aby získala dřevité aroma a jemnou chuť se správným množstvím sezónního koření.

Pokud preferujete jednoduchou domácí přípravu pomocí kávových kapslí, určitě vyzkoušejte limitované vánoční novinky v kavárnách Starbucks. Do nabídky kávových kapslí STARBUCKS BY NESPRESSO přibyla letos limitovaná káva Holiday Blend, se kterou si v pohodlí domova vytvoříte tu pravou vánoční atmosféru. Druhou novinkou jsou kávové kapsle Dolce Gusto s příchutí ikonického Toffee Nut Latte, které si tak budete moci vychutnat se svými blízkými i během domácích svátečních chvil.

Užijte si krásné sváteční momenty se Starbucks i doma se svými nejbližšími!

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.