Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Zdravá proteinová svačinka pro spoustu energie

Svačinka, která nezabere moc místa, můžete ji hodit do kabelky či do batohu a přitom vám dodá tolik energie! České ghíčko přichází před létem s novými proteinovými tyčinkami Ghítela Bar. Ochutnat můžete hned čtyři varianty – arašídovou, lískooříškovou, kešu s kokosem a mandle s kávou. A pozor: mohou je i děti!

„Celý den se držíte, máte ze sebe dobrý pocit, a kolem druhé to přijde – neodolatelná chuť na něco sladkého… Anebo máte po tréninku a potřebujete něco malého bílkovinného a sladkého, co slupnete ještě předtím, než si stihnete připravit pořádné jídlo. Ve všech těchto případech přijde vhod zdravá svačinka, kterou představuje nová Ghítela Bar. Oceníte ji, když ji přibalíte do výbavy ke kolu, trekovým botám či ke šnorchlu na dovolenou, či ji dáte malým sportovcům do batohu na trénink. Tohle je totiž proteinovka, kterou mohou svačit i děti. Ghítely Bar jsou bez lepku, bez palmového oleje, bez laktózy i bez nejrůznějších zbytečných vycpávek, zato jsou doslova nadupané energií a proteinem,“ říká Andrea Dostálová z Českého ghíčka.

Nové proteinové tyčinky Ghitela Bar od Českého ghíčka obsahují datle, 23% sójový protein, 19% rýžový sirup, bezlepkové ovesné vločky a pokaždé jinou příchuť ghítely – arašídovou, lískooříškovou, kešu s kokosem a mandle s kávou. Za 39 Kč je koupíte na www.ceskeghicko.cz

Zdroj a foto: České ghíčko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *