Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Druhé semifinálové kolo MISS České republiky již tuto sobotu v Aquapalace Praha

Nejzábavnější aquapark ve střední Evropě zve na druhé semifinálové kolo MISS České republiky, které proběhne v sobotu 2. července od 14 hodin. Užijte si stylovou letní party v plavkách za doprovodu bohatého programu po celý den včetně večerní laserové show a poznejte finalistky nejprestižnější soutěže krásy.

Druhé semifinálové kolo MISS České republiky zahájí představení semifinalistek, které začne ve 14:00. Program doplní volné disciplíny a taneční vystoupení soutěžících dívek. Akci završí oblíbená promenáda v plavkách a vyhlášení postupujících dívek. Celý den se ponese v duchu stylové letní party, kde budete moci poznat postupující finalistky nejprestižnější české soutěže krásy.

Bohatý program po celé léto
Aquapalace Praha si pro všechny návštěvníky připravil bohatý mexický program pro celé prázdniny, takže o mexické speciality, stylové míchané koktejly, tradiční hudbu, tance a dekorace rozhodně nebude nouze. Navíc je pro děti připravený bohatý animační program plný her a zábavy v mexickém stylu po celé léto!

Na návštěvníky čeká také 21 tobogánů a skluzavek včetně oblíbeného tobogánu s virtuální realitou MAGIC TUBE, Divoká řeka dlouhá rekordního čtvrt kilometru nebo pravé mořské vlnobití. Odpočinek poskytne relaxační zóna s rodinnými boxy u Korálového dómu. Oblíbený POOL BAR zase nabídne speciální drinky.

Více informací k 2. semifinálovému kolu MISS České republiky:
Termín: 2. července od 14:00 h
Místo: Aquapalace Praha, Pražská 138, Praha – Čestlice
Vstupenky: Vstupné je součástí vstupu do Vodního a Saunového světa.

Zdroj a foto: www.aquapalace.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *