Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

E.Mi představuje nový spa produkt masážní svíčku

E.Mi představuje nový spa produkt – masážní svíčku. Jedná se o kosmetický masážní olej ve formě vonné svíčky. Svíčka je vhodná pro masáž celého těla se používá kombinace másel a olejů. Obsahuje výživné a hydratační složky, které dodávají pokožce hladkost a pružnost a pomáhají prodloužit efekt hebkosti po manikúře a pedikúře, i jako péče na v domácím prostředí. Tři druhy vonných olejů vám navodí tu správnou relaxační atmosféru – káva, vanilka a jahoda! 
*výhody*:
– Přírodní složky ve složení.
– Vitamin E pomáhá udržovat vlhkost a udržovat pevnost a pružnost pokožky.
– Kokosové a olivové oleje uvolňují a zklidňují, mají hydratační a vyživující účinek na pokožku.
– Bambucké máslo (bambucké máslo), pronikající do svrchních vrstev pokožky, nasycuje je zdravými tuky, podporuje tvorbu kolagenu, v důsledku čehož se pokožka stává pružnější a jemnější.
– Svíčka je vyrobena ze sójového vosku. Má nízký bod tání, takže je nemožné se spálit. Při hoření nevypouští toxické látky, saze a kouř
– Nezpůsobuje podráždění, vhodné pro jakoukoli věkovou kategorii
– jednoduché použití: po zapálení použijete malé množství oleje k masáži rukou, nohou nebo celého těla, produkt není nutné oplachovat vodou.

Cena: 300,- Kč

Zdroj a foto: www.emi-shop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *