České herecké ikony oslnily na slavnostním zahájení Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech šperky a doplňky BULGARI

V pátek 1. července 2022 proběhlo slavnostní zahájení 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Na ikonickém červeném koberci samozřejmě nechyběly oblíbené hvězdy českého filmu.

Jitka Schneiderová si na slavností večer vybrala model od oblíbené české návrhářky Ivany Mentlové. Herečka zazářila v korzetovém topu z hedvábí v tělovém tónu a černých vlněných kalhotách. Zajímavý set vytvořila návrhářka na míru na základě společného návrhu, na kterém se podílela i sama Jitka a její dvorní stylista Jan Pokorný. Milovnice italského šperkařského domu Bulgari model doplnila zajímavou kabelkou Serpentine Tote, náhrdelníkem, náramkem a prstenem z kolekce Serpenti Tubolare z bílého zlata s diamanty, a náušnicemi Bulgari Corona z platiny s diamanty.

DETAILY O DOPLŇCÍCH

  • Mini kabelka Serpentine Tote z teletiny Metropolitan v odstínu slonové kosti s černou podšívkou z kůže nappa. Madla ve tvaru hadího těla z pozlacené platiny, oči z červeného smaltu.
  • Náhrdelník High Jewelry Serpenti Tubolare – bílé zlato, diamanty (36,9 ct)
  • Náramek Serpenti Tubolare – bílé zlato, smaragdy (0,26 ct), diamanty (4,21 ct)
  • Prsten Serpenti Tubolare – bílé zlato, smaragdy (0,26 ct), diamanty (3,58 ct)
  • Náušnice Corona – platina, diamanty (2 x 0,6 ct)

Na červeném koberci zazářila také herečka Hana Vágnerová v modelu značky Elie Saab. Stejně jako její herecká kolegyně róbu stylově doplnila kabelkou značky Bulgari – Serpenti Mini Forever Jewellery Box, inspirovanou tradiční šperkařskou výrobou italského klenotnického domu.

DETAILY O KABELCE

  • Kabelka Serpenti Forever Jewellery Box ze zrnité teletiny Urban v odstínu slonové kosti s černou podšívkou z kůže nappa. Táhla zipu a řetízkový popruh zdobeny zajímavými detaily v podobě hadích hlav z pozlacené platiny.

O značce BULGARI
Značka BULGARI, která je součástí LVMH Group, byla založena v roce 1884 v Římě jako klenotnický obchod. Toto unikátní římské klenotnictví, známé díky mistrnému opracování barevných drahokamů, si dokázalo získat srdce zákazníků po celém světě díky italské vynikající kvalitě a unikátnímu řemeslnému zpracování.  Dnes je BVLGARI globální společností s širokou nabídkou luxusního zboží a služeb, počínaje vytříbenými šperky a hodinkami, přes doplňky až po parfémy. Provozuje rozsáhlou síť butiků a hotelů v těch nejexkluzivnějších nákupních destinacích.

Jak dokazují četná filantropická partnerství, značka Bulgari věří v koncept inovace přítomnosti s cílem zajistit udržitelnou budoucnost. Sociální odpovědnost pro značku není jen prázdnou frází, proto se rozhodla ze svých úspěchů část vracet – přírodě i společnosti.

Adresa butiku:
BULGARI
Pařížská 13
110 00 Praha 1

Foto: archiv BULGARI

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.