Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Bylinky pro ženskou sílu od Green idea

Letní režim nám všem bohužel již končí. Rozloučit se musíme nejen s teplým počasím, letním grilováním, dováděním ve vodě, ale i s příjemnými dovolenými a méně stresujícími měsíci. Se začátkem září se vracíme do pravidelnějšího režimu ranního vstávání celé rodiny, povinné školní docházky a odpoledního kolotoče kroužků, úkolů a plánování večeří a svačin. Ano, téma: Back to school je nyní více než aktuální.

Chcete více energie a vše zvládat levou zadní? Přechod zpět na náročný maraton plný práce, péče o děti a o domácnost není po prázdninách jednoduchý a může chvilku trvat, než si na tento režim opět zvykneme. Vnitřní vyváženost a energie je pro nás v tuto dobu velmi důležitá. Naštěstí v přírodě najdeme spoustu zázračných bylin, které jsou pro toto období jako stvořeny tím, že nám dodají dostatek energie a vyladí i naši náladu.  Dodejte svému tělu potřebné bylinky a předejděte tak pocitu stresu a vyčerpání:

Pupalka dvouletá, doplněk stravy, Green idea, prodává topvet.cz, 60 ks za 268 Kč
Pupalkový olej, o kterém se hovoří jako o zdroji ženské krásy a energie, je zdrojem nenasycených mastných kyselin, které jsou pro náš organismus nepostradatelné. Doporučuje se jako podpora navození premenstruačního komfortu.
– přispívá k udržení zdravé pokožky
– podporuje kardiovaskulární systém, imunitní systém
– podporuje optimální komfort před a během menstruace

Damiána, doplněk stravy, Green idea, prodává topvet.cz, 60 ks za 298 Kč
Damiána je bylina používaná již v dobách Mayské civilizace pro své afrodiziakální účinky. Ženám umocňuje sexuální zážitek, pomáhá udržovat dobré sexuální vztahy. S úspěchem je používána i ke kontrole tělesné hmotnosti.
– účinně tlumí projevy stresu.
– udržuje normální hladinu cukru v krvi.
– navodí duševní pohodu a normální kognitivní funkce

Verbena, doplněk stravy, Green idea, prodává topvet.cz, 60 ks za 298 Kč
Verbena (Sporýš), která je známá jako kouzelnická bylina či Venušiny slzy, patří mezi tradičně používané bylinky. Sporýš je s úspěchem používaný na normální funkce dýchacího systému, normální funkce střevního traktu, normální stav kloubů.
– podporuje přirozenou obranyschopnost
– podporuje předmenstruační a menopauzální komfort
– působí blahodárně při zadržování vody v těle

Maca, doplněk stravy, Green idea, prodává topvet.cz, 60 ks za 198 Kč
Maca je bylina původem z peruánských And, která se používá při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Je vhodné ji použít i při impotenci mužů a frigiditě žen. Doporučuje se také jako zdroj fytoestrogenu při menopauze.
– pomáhá udržovat sexuální aktivitu a plodnost
– podporuje mozkové činnosti
– dodává vitalitu a tím posiluje sebevědomí

Červený jetel, doplněk stravy, Green idea, prodává topvet.cz, 60 ks za 248 Kč
Jetel červený neboli léčivka je významným zdrojem fytoestrogenů a celé řady dalších biologicky aktivních látek. Je důležitý pro normální činnost srdce a celého kardiovaskulárního systému.
– pomáhá navodit menopauzální komfort
– zajišťuje normální stav kostí
– upravuje krevní tlak

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *