Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

TA KAVÁRNA slaví 15 let!

Přijďte si užít tento sváteční den i vy. Ve spolupráci s neziskovou organizací Borůvka Praha o. p. s., která dává šanci lidem s tělesným postižením a pomáhá jim získat pracovní návyky i odborné dovednosti, zve TA KAVÁRNA širokou veřejnost nejen na výbornou kávu a zákusky.

Na své si přijdou i ti nejmenší, kteří si užijí bohatý program plný zábavy, malování na obličej, tvořivých dílen a her. Pro ostatní bude kromě vynikajícího občerstvení, které velice rádi a s úsměvem poskytnou zdravotně postižení lidé, zajištěna i živá hudba. Památku na příjemné odpoledne si budete moct pořídit v Obchůdku Borůvka plném dekorací, keramiky, oblečení a mnoho dalšího z chráněných dílen. Akce se koná ve čtvrtek 15. září od 15 hodin, na adrese Na Topolce 1b, Praha 4.

Na programu toho však bude mnohem více. Nechte se překvapit a přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Vstup je zdarma.

Oslavte s námi 15 let na kavárenské scéně. Těšíme se na vás!

Borůvka Praha o.p.s.: Je pražskou neziskovou organizací, která svou činnost od roku 1998 zaměřuje na podporu dětí, mládeže a lidí s tělesným handicapem. Mezi její hlavní cíle patří pomáhat této skupině jednotlivými projekty při integraci do každodenního života, vytvářet jim pracovní příležitosti a seznamovat veřejnost s problematikou těchto lidí. Hlavním partnerem organizace je Jedličkův ústav a školy. Organizace je výjimečná tím, že pomáhá lidem s tělesným postižením v průběhu celého života. V dětství dopravou do škol, dále fyzioterapií, tréninkovým pracovním programem a završením všeho je pomoc s hledáním pracovního místa a samotné zaměstnávání. www.boruvkapraha.cz

TA KAVÁRNA: Kavárna nabízí příjemné posezení nejen u dobré kávy. Obslouží vás zaměstnanci se zdravotním postižením a k občerstvení přidají i milý úsměv. TA KAVÁRNA je bezbariérovou nekuřáckou klubovou kavárnou, kde je i dobře vybavený dětský koutek.

Zdroj a foto: TA KAVÁRNA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *