LES PARFUMS LOUIS VUITTON – Spell On You

Parfémy Louis Vuitton jsou smyslovým vyjádřením umění cestování, které je s módním domem neoddělitelně spjato již od samého počátku. Rodina parfémů se nyní rozrůstá o novou dámskou vůni, inspirovanou tím, co stojí na počátku každé cesty: emocí. V původním smyslu slova tedy tím, co nás uvádí do pohybu. Vůni Spell On You vytvořil v Grasse Jacques Cavallier Belletrud, vrchní parfumér domu Louis Vuitton. Svou kompozicí se snaží zachytit vzrušení mileneckých her a delikátní napětí mezi dvěma milenci, kteří jsou k sobě přitahováni jako magnety. 

Láskyplná hra
Hledání. Nalézání. Odevzdání. Nesmělost…to vše znovu a znovu. Vášeň lásky je vskutku vzrušující. Stejný je i nejnovější parfém značky Louis Vuitton. Romantický a rozpustilý zároveň, je živočišný i plný radosti. Zachycuje rozpolcenost intimního vztahu, extaticky kulminuje mezi smyslností a sounáležitostí.

Působivé kouzlo
Parfumérský mistr Jacques Cavallier Belletrud jako zanícený tvůrce věnuje neodolatelně svůdnou vůni ženě, která je „romantičkou a dobyvatelkou“ zároveň. Vůně splývá s osobností ženy, která jí nosí, a pozvedá její kouzlo. O tom vypráví i název parfému Spell On You. Tři výrazné komponenty ústí v nezapomenutelnou harmonii. Nový parfém je jako pozvánka, které nelze odolat. Hypnotická vůně Spell On You šarmantně láká také svou barvou: růžová je nevinná a provokativní zároveň, působí svěže i smyslně. Nový dámský parfém Louis Vuitton si pohrává se smyslností na jemné linii spojující spontánnost se sofistikovaností.

Óda opěvující kosatce
Tam kde je láska, nechybí květiny. Jacques Cavallier Belletrud je fascinovaný jejich symbolismem i olfaktorními nuancemi. Květiny se staly jeho oblíbeným kreativním teritoriem. Svůdné kouzlo vůně Spell On You vychází z jedné z nejvzácnějších z nich: kosatce.  Transformace této květiny v esenci trvá dlouhých šest let. Nejprve tři roky pod zemí, aby se plně rozvinuly všechny fazety vůně jejího oddenku, poté tři další roky sušení před extrakcí. Pro získání jednoho čistého kilogramu kosatců pro tvorbu esence je třeba plných pět tun původní suroviny. „Je to podobné jako v případě tvorby toho nejúžasnějšího grand cru,“ obdivně vysvětluje parfumérský mistr.

„Kosatec je skutečným nápojem lásky, jeho vůně doslova probouzí smysly. Ne náhodou je kosatcový prášek tradiční ingrediencí používanou v kosmetice. Je dokonalou přísadou plnou smyslnost, v kosmetickém průmyslu i parfumérství“, dodává Jacques Cavallier Belletrud.

V srdci kompozice Jacques Cavallier Belletrud zdůrazňuje přirozenou dualitu této květiny. Pracuje se dvěma esencemi iris pallida z Florencie, které představují nejušlechtilejší varietu tohoto druhu. Absolut překypuje květinovými a rostlinnými tóny, konkret je nádherně pudrovitý. Hned při prvním kontaktu s pokožkou odhaluje absolut fialkové nóty a nádech zeleně v srdci elegantního buketu: královna květin, růže, se setkává s jiskřivou smyslností jasmínu Sambac z Číny. Na pozadí pracuje kosatcový konkret s výrazným pudrovitým tónem, který zjemňují medové tóny akátového květu. Bílé pižmo, hutné a lehké jako obláček, spolu se sametovou nótou broskve obohacují vůni o další rozměr. Jemná a působivá, něžná a vášnivá, opulentní a svěží zároveň…vůně Spell On You je plná vášně a inspirace.

Květinová vůně s charakterem
Když začne fungovat alchymie mezi dvěma lidmi, zůstává jen velmi malý prostor pro pochyby. Vše je jednoduše samozřejmé. Jacques Cavallier Belletrud přetransformoval tento pocit do parfému, který má jedinečný charakter.  Parfumérský mistr v něm chtěl oživit tradici květinových vůní, které svým zvláštním kouzlem dokážou zapůsobit bez zbytečné okázalosti. Povznesl se nad tradiční klišé a vytvořil vůni, která je bohatá, ale nikoli těžkopádná, s prchavou a zářivou koncovkou, jež jí činí opravdu výjimečnou. „Toužil jsem dokázat, že květinová vůně může mít charakter,“ vysvětluje. Parfém Spell On You je neodolatelně svůdný, odkrývá stránku plnou živočišnosti a navozuje pocit důvěrnosti. Pokožku zahalí osobitou vůní, kterou ihned zaznamenáte a snadno rozpoznáte. V brzké době se dozajista stane novou klasikou.

Eau de Parfum Spell On You 100 ml 225€
Náplň v butiku 100 ml 140€

Eau de Parfum Spell On You 200 ml 350€
Náplň v butiku 200 ml 280€

Cestovní sprej Spell On You 4 x 7,5 ml 225€
Náplň do cestovního spreje 100€

Sada miniatur 225€

V prodeji ve vybraných buticích Louis Vuitton a na louisvuitton.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.