Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníZe života

Zažeňte podzimní depku v antickém Wellness centru Babylon

Letní dovolená je už za vámi a další volno v nedohlednu? Užívejte si kratší volné dny nebo víkendy a načerpejte pozitivní energii při relaxaci v libereckém Wellness centru Babylon, kde si budete připadat jako v antických lázních. Vezměte s sebou přítele, kamarádku, anebo přijeďte sami a úplně bez výčitek a bez kompromisů odpočívejte, třeba celý den.

Vypařte se
Nechte vypařit pracovní a rodinné problémy v sauně. Vyhovuje vám horká pára? Dejte si ji v římském stylu. Tato procedura vás nadchne. Vlhkost vzduchu se pohybuje kolem 70–90 % a pára má příjemných 50 °C. Kombinací tepla, vlhka a přírodních esencí posílíte svou imunitu a příjemně prokrvíte tělo. Vaše pleť vám také poděkuje. Díky páře se vám uvolní póry a vaše pokožka se krásně pročistí.

Horké vlhko není nic pro vás? Nevadí. Finskou suchou saunu si určitě oblíbíte. Místnost je obložena dřevem a kamínky, které ji prohřejí až na 85 stupňů. Suché teplo také napomáhá uvolňování svalů, stažených z fyzické námahy, ale také těch, které jsou v tenzi vlivem každodenního stresu.

Nezapomeňte se po každém saunování pořádně zchladit ve sprše, v ledovém bazénku nebo si naberte trochu ledové tříště. Dejte si ji na zátylek a uvidíte, jak vás to okamžitě osvěží.

Posilněte imunitu u bylinné inhalace
Také se během podzimních dní hrozíte, aby na vás zase někdo něco neprsknul? Předejdete tomu bylinkovou inhalací, která posiluje obranyschopnost a uvolňuje dýchací cesty. Bylinkové esence celkově působí příznivě na psychiku člověka. Pokud potřebujete rozdýchat pracovní problémy, tuto proceduru si zaručeně užijete. Trpíte na ekzémy, především pak v období, kdy musíte na své pokožce nosit svetry a další málo prodyšné vrstvy? Zkuste solnou inhalaci, která má blahodárné účinky nejen na kůži, ale podobně jako bylinková pára i na dýchací ústrojí.

Lenošení přikázáno
Mezi saunovými rituály, při nichž střídáte horko a chlad, je potřeba si i jen tak někam lehnout a trochu upustit páru, třeba v tepidáriu. V klidu se uvelebte na vyhřívaná lehátka obložená keramickou mozaikou a vnímejte okolní teplo. Nebo se jen tak porozhlédněte po místnosti, která je částečně i obrazárnou. Příjemný odpočinek zažijete na Sluneční louce, kde se i lehce opálíte, a to se na podzim vždycky hodí. Nebo si nechte promasírovat svaly ve vířivce či v Kneippově koupeli, po níž budete mít krásná, a hlavně prokrvená chodidla. Pro toho, kdo nosí teplé ponožky i na spaní, je Kneippův chodník nutností!

Kupte si vstup do wellness on-line a získejte 10% slevu. Vstupenku tak pořídíte již od 315 Kč. Otevřeno je celoročně, a to i o státních svátcích.

Zdroj a foto: www.centrumbabylon.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *