Specialisté: Světlana – kdo je ten zlý?

V pondělí 3. října večer uvede TV Nova další premiérový díl oblíbeného detektivního seriálu Specialisté. Tentokrát čeká na diváky epizoda s názvem Světlana, ve které policisté musí vyřešit smrt mladého muže. Otázkou je, jaký byl motiv pro jeho vraždu. Začal vadit někomu z převaděčské mafie či byl důvod pro jeho zabití osobnější?

Mrtvola surově ubitého Ukrajince zavádí specialisty do prostředí převaděčů, kuplířů a mafie, která obstarává cizincům trvalý pobyt a občanství na našem území. Dostal se zabitý mladík do konfliktu s převaděčskou mafií, nebo jeho smrt souvisí s jeho půvabnou sestrou, kterou kdysi gang nutil k prostituci a nyní čeká dítě s nezaměstnaným Čechem?

V epizodě si zahrál také Predrag Bjelac, který s nadsázkou promluvil o tom, jestli se opravdu hrají lépe záporné role: „Je to tak, ale já už vlastně nevím, jak je hrát jinak, kde mám najít novou inspiraci. Zkouším se inspirovat ze života, já pocházím z Balkánu a tam je toho k odkoukání dost.“ A se smíchem odpověděl i na otázku, jestli ještě věří, že si zahraje také kladnou postavu: „Doufám, že ano. Naděje umírá poslední.“   

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Foto: archiv TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.