Louis Vuitton Capucines x Liya Kebede

Po Marii-Olympii Řecké v Londýně a Mirandě Kerr v Los Angeles vstupuje na scénu Liya Kebede a svým osobitým stylem vypráví jedinečný příběh ikonické kabelky Louis Vuitton Capucines.

Kampaň, jejíž hvězdou je tato oslnivá topmodelka, vznikla ve Městě světel: Liya Kebede v ní odhaluje svou lásku k literární Paříži, počínaje historickými knihkupectvími, na které náhodou narazila na procházce se svou dcerou Rae podél Seiny, až po úžasné antikvariáty. Obě ženy společně vzdávají hold ikonické kabelce Capucines, která je pojmenovaná po prvním butiku, který Louis Vuitton otevřel na pařížské adrese rue Neuve-des-Capucines.

Kabelka Capucines Monogram Beads se skvěle hodí pro večerní příležitosti a je zářným příkladem jedinečného savoir-faire módního domu Louis Vuitton. Je vyrobena z drobných, zdobených skleněných korálků, které jsou poskládány do vzoru zlatých, černých a bílých kvítků Monogramu.

Opravdu roztomilou novinku pro nadcházející sezónu předvádí Liyina dcera Rae. Jedná se o fuchsiově růžovou kabelku Capucines ve velikosti Mini z nakadeřené merino vlny. Ze stejného materiálu je i madlo a ramenní popruh. Originální doplněk rozpustile a žensky podtrhne každý outfit.

Kabelka Metallic Capucines ve velikosti BB je vyrobena z kůže, která zaujme úžasnou hrou světla: perleťově růžový odstín, obohacený o kovové pigmenty, pracuje s jemně měňavým efektem, který podtrhuje elegantní design. Druhý model v podobném stylu má ruční oplétání ze stejné metalické kůže, které zdobí madlo i popruh. Tento model je dostupný v černé barvě a střední velikosti.

Součástí kolekce jsou nadčasové, stylové modely, které skvěle vynikají na těch nejmalebnějších místech v Paříži: třeba neodolatelná, černá Capucines Mini z jemné, zrnité kůže taurillon, nebo dva modely, pracující s efektem barevných bloků – kabelka, kombinující černou s šedobéžovou a červenými iniciálami LV, a druhá verze v šedé a světlé šedo-béžové pro extra dávku rafinovanosti.

Od Los Angeles až do Paříže pokračuje kabelka Louis Vuitton Capucines na cestě plné stylu.

Styling: Imruh Asha pro Louis Vuitton

Zdroj a foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.