Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Trendy v brýlích pro rok 2023: Jaké jsou v kurzu?

Módní průmysl je vždy o krok napřed, a tak už teď je jasné, jaké trendy nejen v oblékání, budou vládnout nadcházející sezóně. S klasikou jakou jsou pilotky nebo tvar cat eye nikdy nešlápnete vedle, ovšem ať už potřebujete nové dioptrické obroučky nebo chcete rozšířit sbírku slunečních brýlí, poradíme vám, po kterých sáhnout.

Sportovní
Mísící se sféry sportu a módy se stále více dostávají do popředí a tak není divu, že se i letos znovu opakuje trend sportovních obrouček v atletickém stylu. Takové brýle se stanou vaším každodenním doplňkem ve kterém budete vypadat skvěle, stejně jako můžete využívat při sportu. Na výběr je z mnoha různých stylů a barev, například průhledné obroučky, tónovaná skla nebo černou sázku na jistotu.

Nové retro
70. léta volají! Retro tónované čočky navíc v kombinaci s kovovými rámy budou v tomto roce velice populární. Zejména čočky červené, oranžové a žluté. Tuto kombinaci vyhledávejte především ve tvaru zvaném pilot, jehož výhodou je, že sedí téměř každému tvaru obličeje. Nebojte se experimentovat a sáhnete klidně po výstředních kouscích, doplněných o zajímavé detaily.

Oversize
Zůstaňme u vracejících se trendů ze 70. let a představme si další modely, které jednoduše musíte mít. Tento nostalgický vzhled spojuje rozměrné obroučky, tzv. oversize s elegantním vzorem želvoviny a je v kurzu jak na dioptrických brýlích, tak na těch slunečních. Touto neutrální žíhanou černo hnědou barvou se trefíte k většině stylů oblečení i účesů. Získáte tak nadčasové brýle vhodné na každodenní parádu. S takovými stylem brýlí se nyní experimentuje také na trhu s pánskými brýlemi.

Široký výběr dioptrických i slunečních brýlí podle poslední módy a mnoho dalších potřeb pro oči naleznete na www.alensa.cz nebo si je nově můžete vyzkoušet v optice Alensa, Lazarská 13/8, Praha 2.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *