Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Pandora a Marvel představuje novou kolekci Strážci galaxie

Je čas vnést do vašeho stylu trochu akce. Nová kolekce značky Pandora se inspirovala nečekanými hrdiny, přátelstvím a zábavou z marvelovské série Strážci galaxie a nabízí spoustu postav a symbolů, které si fanoušci zamilují. Kolekci tvoří pět přívěsků a jeden prsten – každý sběratel Marvel x Pandora si zde najde svůj styl.

Díky intenzivní spolupráci s umělci ze společnosti MARVEL ožívá ve špercích Pandora poslání Strážců galaxie. Star-Lord, Groot a Rocket jsou zachyceni na ručně dokončovaných stříbrných přívěscích s ikonickými detaily a rytinou typických výroků těchto postav. Díky pohyblivým částem v těle přívěsku ožívají Grootovy nezaměnitelné taneční pohyby. Star-Lordova kazeta s hudební nahrávkou Awesome Mix se proměnila v přívěsek s detaily z lesklé glazury. Výsledkem snahy o autentičnost postav ve spojení s precizními řemeslnými technikami společnosti Pandora jsou šperky, v nichž fanoušci poznají své hrdiny a budou si je chtít přidat do své sbírky Marvel x Pandora.

„Se Strážci galaxie objevujeme nový svět v marvelovském univerzu a pokračujeme v diskusích o tom, co dělá superhrdinu superhrdinou. Nejsou to typičtí hrdinové, jsou to psanci, takže sami sebe neberou příliš vážně. Je to snadné: pusťte si svůj oblíbený playlist skladeb ze 70. let a připravte se na pořádnou jízdu,“ radí A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní ředitelé společnosti Pandora.

Na oslavu této kolekce se Pandora vrací se svou digitální minihrou, která byla poprvé představena v únoru 2022 u první kolekce Marvel x Pandora. Tato minihra, nyní aktualizovaná o charisma Strážců galaxie, vyšle fanoušky na misi, jejímž cílem je sbírat nové přívěsky a shromáždit tým hrdinů. Hráči budou mít také možnost exkluzivně nahlédnout do zákulisí kolekce ještě před jejím oficiálním uvedením na trh.

Zdroj a foto: #MarvelxPandora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *