Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Aquapark jako z románů od Julese Verna?! Jedině v Centru Babylon Liberec

Krytý Aquapark v libereckém Centru Babylon vás vmžiku přenese do dobrodružných románů Julese Verna. Obří chobotnice, kapitán Nemo a varhanní hudba se světelnými efekty, to je jen část atrakcí, které tu uvidíte. Přímo uprostřed bazénu se také několikrát denně odehrává jedinečná Laser Show. Vedle tří oblíbených show tu od května promítají nový příběh, a to z prostředí vesmíru a kosmonautiky. Během hlavních prázdnin si určitě nesmíte nechat ujít speciální animační programy – vodní hry a tanečky, ochutnávky potápění a soutěže.

Za pěkného počasí se můžete přesunout na Sluneční terasu, odkud budete mít skvělý výhled na Ještěd. Pro děti tu jsou k dispozici koloběžky, trampolíny nebo houpačky. Kromě toho tu najdete také bar, kde vám připraví oblíbené letní drinky.

Centrum Babylon toho nabízí ale daleko víc! Lunapark, Funpark, iQPARK, ale také Laser Game, bowling a spousta kaváren a restaurací – to vše pod jednou střechou. Že se to všechno v jednom dni nedá stihnout? Ubytujte se přímo na místě ve Wellness hotelu Babylon a naplánujte si program třeba na celý týden. Hotel je propojen se zábavním centrem, takže vám stačí jen pár kroků do kteréhokoliv střediska.

Sluneční terasa je otevřena v době letních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. Za pěkného počasí.
Animační programy v Aquaparku můžete navštívit o útercích a sobotách:
Ochutnávky potápění: v úterý 4. 7., 11. 7., 18. 7., 25. 7., 1. 8.,  8. 8., 15. 8., 22. 8. a 29. 8. od 17.00 hodin
Aqua Dance: v sobotu 8. 7. a 26. 8. 15.00 – 17.30 hodin
Aqua Games: v sobotu 15. 7., 22. 7., 29. 8., 5. 8., 12. 8. a 19. 8. 14.00 – 16.30 hodin

Zdroj a foto: www.centrumbabylon.cz

Jeden myslel na “Aquapark jako z románů od Julese Verna?! Jedině v Centru Babylon Liberec

  • Celé Centrum Babylon je hezky laděné, bohužel má řadu výrazných mínusů. Začal bych naprosto otřesným nepříjemným personálem, který je doslova nepřátelský. Další věc je zoufalá a neuvěřitelně předražená gastronomie. Levněji se najíte v Německu a ta kvalita jídel je opravdu nechutná. Za další je velikost aquaparku. Několikrát se nám stalo, že tam bylo doslova hlava na hlavě a vlastně jen stojíte ve vodě. Sluneční terasa je díky přítomnosti hlavního průtahu Libercem docela mimo zájem. Takže tak 2,5 bodu z pěti. Pokud máte peníze a chcete opravdu hustou verneovku, tak jedině Tropical Islands v Německu, jinak těch výrazně přívětivějších aquaparků, kde se člověk vyblne bez rizika ušlapání je v dosahu Liberce více jak dost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *