Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Návrat k tradici aneb mýdla s přesahem

Mýdla se objevují v historických pramenech i nálezech přibližně od třetího tisíciletí před naším letopočtem. Byla využívána jako prostředek k hojení ran. Značka Thermes Marins de Saint Malo přichází s novinkami, díky kterým bude vaše pleť vypadat dokonale.

Rozhodně nečekejte, že byste našla v portfoliu značky obyčejné mýdlo, které vám z těla odstraní nečistoty. Díky celkovému nastavení a filozofii značky je zřejmé, že mýdlo rozhodně nebude jen jako čisticí podpůrný přípravek. Naopak, pevná mýdla značky Thermes Marins de Saint Malo jsou obohacená o spoustu látek, které skvěle působí na zdraví pokožky, její pevnost, a v neposlední řadě se díky nim regeneruje pokožka těla, kde je přípravek aplikován.

Mýdlo se obecně vyrábí procesem zmýdelňování nebo saponifikace přírodních tuků. Po celém procesu je výsledná látka obohacena o výtažky, které pozitivně působí na pleť. Krouživými pohyby je dobré pleť po dobu devadesáti sekund masírovat, následně vzniklou pěnu smýt. Pokud jsou v mýdlu obsažena zrníčka či jiné pevné látky, dochází k exfoliaci odumřelé pokožky.

Mýdla značky jsou velmi jemně parfémovaná. S perfektním účinkem na pleť. Přestaňte používat sprchové gely a vraťte se k dokonalým přípravkům našich předků, kteří věděli, že je kostka mýdla pro jejích zdraví a půvab přínosem.

Pokud letošním létem chcete projít s dokonale očištěnou pokožkou, zkuste naše produkty:

Krémové mýdlo s řasami, 535 Kč
Mýdlo obohacené o výtažek z řas Laminaria s tóny verbeny příjemně čistí pokožku a zanechává ji svěže vonící.

Exfoliační mýdle s řasami, 495 Kč
Mýdlo s originálním tvarem a zeštíhlujícím komplexem obsahuje částečky řas, které pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky. Zároveň je ve tvaru stimulačního masážního kartáče, takže jeho použitím dochází k prokrvení a cirkulaci lymfy – tedy odstranění celulitidy v problematických partiích.

Zdroj: cosmetics-thermesmarins.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *