Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Co je to Skinbooster v estetické medicíně?

Toužíte po tom vypadat mladě a svěže? Pak stačí jediné. dopřát si Skinbooster. Ale o jaké ošetření jde a jak dlouho trvá? 

MUDr. Petra Moravcová z DiVine clinic vysvětluje: “Jde o techniku ošetření pleti, která napomáhá pokožce navrátit pružnost a mladistvou plnost. Je to zákrok vhodný nejen pro oddálení prvních známek stárnutí, ale také pro rehydrataci dehydrované pokožky. Skinbooster je jednou z možných anti – age technik, během které dochází k ošetření podkožní vrstvy pleti. Velmi důležité je pro konečný výsledek, jaký typ kyseliny hyaluronové je pro zákrok použit. Pro hydratační  účely je vhodná kyselina hyaluronová, která nevytváří objem, ale zajišťuje hydrataci a výživu v daných partiích. Nebo lze využít i výplní, kterými docílíme objemu tam, kde věkem chybí a dojde k nadzvednutí linií obličeje.”

Podtrženo, sečteno, pleť tak dostane to, co potřebuje pro zářivý a mladistvý vzhled. Jak vysvětluje odbornice: “K ošetření celého obličeje využíváme šetrné kanylky,  zavedené několika miniaturními vpichy. Klientka tak může fungovat v běžném režimu ihned po zákroku. Jen okolí vpichu může být v následujících několika hodinách mírně oteklé a tvořit se mohou modřinky.”

Daniela Révai, reportérka lifestylového pořadu Showtime, a moderátorka ranní show Nový den na CNN Prima News.

Jak je to s časovou náročností zákroku? Lékařka vysvětluje: “Zákrok sám o sobě trvá 15-20 minut. Pokaždé před zákrokem aplikujeme anestetický krém. Po zákroku doporučujeme aplikaci zklidňující masky s obsahem aloe vera.”

Pozor ale, i když se na ošetření chystáte, mějte na paměti, že vás čeká konzultace. Během ní se klientka dozví nejen to, co bude výsledkem ošetření, ale také to, že je nezbytné, aby se k výkonu dostavila absolutně zdravá, bez kožních vyrážek, aftů či zánětlivých projevů.  Lékařka dodává: “Po zákroku by klienti neměli dva týdny chodit na přímé slunce, do sauny a solária, a měli by dodržovat dostatečný pitný režim.”

Foto: DiVine clinic 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *