Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Novinky od Magnesie s vitamíny a minerály, které zaženou stres a zlepší soustředění

Značka Magnesia představuje dvě novinky – funkční ochucené minerální vody Magnesia Plus ve variantách ANTISTRESS a FOCUS. Obě vychází z přírodní jemně perlivé minerální vody Magnesia s obsahem hořčíku. Novinky jsou obohaceny o vitamíny, minerály a výtažky z rostlin, které pomohou v situacích, kdy je potřeba lépe zvládat stres nebo podpořit soustředění. To vše s nízkým obsahem cukru a kalorií, bez konzervantů, umělých barviv a sladidel.

Pokud hledáte způsob, jak zvládat stres, skvělým pomocníkem je Magnesia Plus ANTISTRESS s příchutí šťavnatého manga a voňavé meduňky. Funkční ochucená minerální voda obsahuje vitamíny B1, B5, B6
a selen, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.

Magnesia Plus FOCUS s příchutí maracuji a meduňky je obohacena o extrakt ze ženšenu a vitamíny B1, B3, B7 a zinek. Ty přispívají ke snížení míry únavy a k normálním rozpoznávacím funkcím. Díky tomu je varianta FOCUS vhodná v situacích, kdy se potýkáte s náročnými pracovními či studijními výzvami.

Dodejte svému tělu potřebné vitamíny a minerály a vyzkoušejte funkční novinky od Magnesie. Magnesia Plus ANTISTRESS a FOCUS jsou k dostání v láhvi o objemu 0,7 l za obvyklou maloobchodní cenu 29,90 CZK.

O minerální vodě Magnesia
Magnesia je přírodní středně mineralizovaná voda se značným obsahem hořčíku a nízkým obsahem sodíku. Pramení ve Slavkovském lese a čerpá se z přírodního zdroje z hloubky 100 metrů. Je vhodná na pravidelnou konzumaci bez omezení. K dostání je v přírodní neperlivé, jemně perlivé i perlivé variantě. Oblíbené jsou i ochucené varianty řady Magnesia Red.

Zdroj a foto: www.magnesia.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *