Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Silvestr na Nově a Noc plná hvězd: Proč si Monika Absolonová myslela, že si z ní Háma se Sokolem dělají na Slavících legraci? Nechá je za trest na Silvestra ve výtahu?  

Úřadující bronzová Slavice Monika Absolonová se před Silvestrem překvapivě přiznala: „Když ve Fóru Karlín zaznělo moje jméno a já si měla jít pro bronzového Slavíka, ještě na schodech, které vedou na pódium, jsem si myslela, že si ze mě Ondra s Alešem vystřelili. Cenu mi předával Sagvan Tofi, což je taky známý vtipálek a já se vzhledem k tomu, že Slavíky opravdu nejsem zvyklá vyhrávat, připravovala na to, že to celé je jeden velký fór, který předchází serióznímu předávání. Těm třem by něco takového bylo ostatně podobné! To ale samozřejmě myslím s veškerou láskou.”

Během Noci plné hvězd, hlavní silvestrovské show na Nově, bude Monika mít jedinečnou šanci to Alešovi s Ondřejem vrátit! Ti dva totiž uvízli ve výtahu a vypadá to, že tak nestihnou moderovat zábavný program na Nově. Naštěstí na chodbě uslyší zpívat právě Moniku, která se v televizi zdržela poté, co se jako VIP host zúčastnila silvestrovského vydání soutěže Na lovu. Bohužel Aleš celou záchranářskou akci svou prořízlou pusou dost zkomplikuje… Co je schopen Monice říct? A jak se populární zpěvačka zachová? To se diváci dozvědí již 31. prosince večer na Nově!

„Doufáme, že Nocí plnou hvězd divákům vynahradíme bujaré oslavy konce roku, které se na většině míst letos asi konat nebudou. A já nám všem přeju, ať je rok 2024 lepší než ten letošní,” dodává Monika Absolonová. 

Noc plná hvězd startuje na Nově 31. prosince ve 22 hodin, hned po Silvestrovských Televizních novinách a speciálním dílu oblíbené vědomostní soutěže Na lovu.

V Noci plné hvězd účinkují Ondřej Sokol, Aleš Háma, Monika Absolonová, Jiřina Bohdalová, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Václav Kopta, Karel Šíp, Libor Bouček, Honza Dědek a další.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *