Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování

Plzeňské hotelové noci: Světelný festival, fotbal a kultura v jedinečném jarním balíčku

Zážitek z neopakovatelné atmosféry plzeňských ulic rozzářených festivalem světla Blik Blik zcela zdarma, fotbalový zápas Viktorky Plzeň za poloviční vstupné a k tomu příjemný pobyt v hotelu se snídaní – to je třetí ročník akce Plzeňské hotelové noci. Využijte zvýhodněné pobytové balíčky o předposledním víkendu v březnu a o Velikonocích, které pro vás připravila západočeská metropole. Každý z ubytovaných hostů v rámci balíčku také zdarma obdrží turistickou kartu, se kterou může navštívit vybrané památky nebo se zúčastnit komentovaných prohlídek. Nenechte si ujít tuto skvělou akci!

Dokonalá světelná show, letos s tématikou Prameny, ohromí diváky v ulicích Plzně ve večerních hodinách 22. a 23. března. V rámci pobytového balíčku si mohou hosté vedle dvanácti venkovních zdarma prohlédnout i tři placené interiérové instalace. Výhod, které Plzeňské hotelové noci letos na jaře nabízí, je ale mnohem více.

„Hosté si naše Plzeňské hotelové noci oblíbili a řada z nich se ráda vrací. Proto se snažíme pro turisty připravit vždy něco navíc. Letos spolu s fotbalovým týmem FC Viktoria Plzeň nabízíme 50% slevu na prvoligový zápas proti Slovanu Liberec, který se bude hrát v sobotu 30. března. O Velikonocích hosté mohou také zdarma navštívit výstavu světlených mikroinstalací japonského umělce Yasuhira Chidy v Muzeu církevního umění,” upřesňuje manažerka Plzeňských hotelových nocí Jana Ulmanová.

Hosté si přitom mohou zajistit rezervaci v hotelu podle svého výběru i všechny zážitky z pestré nabídky doprovodného programu pohodlně na jednom místě, a to na webu www.plzenskehotelovenoci.cz. Všechny balíčky jsou se snídaní a řada z nich nabízí i další bonusy, jako volný vstup do wellness a další výhody.

„S turistickou kartou Plzeňských hotelových nocí se pak návštěvníci mohou zdarma zúčastnit komentovaných prohlídek historického centra a bytových interiérů od světoznámého architekta Adolfa Loose, navštívit Pivovarské muzeum, Západočeské muzeum, Západočeskou galerii, muzeum Patton Memorial Pilsen a ušetří i na výstupu na plzeňskou věž či při nákupu suvenýrů v Turistických informačních centrech Visit Plzeň,” doplňuje Jana Ulmanová.

Hosté, kteří využijí jarních termínů akce získají také 25% slevu na prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj nebo návštěvu výrobního závodu BOHEMIA SEKT ve Starém Plzenci s degustací.

Vidět Plzeň v březnu se rozhodně vyplatí!

Foto: archiv Visit Plzeň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *