Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Starbucks zahajuje jarní sezonu s novou Spring Season Blend kávou

Starbucks ví jak na to – když je něco skvělé, oslaví to s kávou. A co je lepší než příchod jara, že? Jejich nová směs Spring Season Blend vás letos dostane doslova na kolena s tóny medového keře a dlouhotrvajícím kakaovým závěrem.

Spring Season Blend je něco úplně jiného – nová receptura, která ti dá opravdu jedinečný chuťový zážitek ladící s jarem – časem, kdy všechno začíná znovu, optimismus je na prvním místě a všechno roste a kvete. Káva je inspirována jarními květinami, jejichž barvy a sladká vůně vždycky probudí pocit svěžesti a vitality. Směs je mixem latinskoamerických, asijských a tichomořských bobů. Výsledkem je šálek kávy, o který se budeš určitě chtít podělit se svými přáteli.

Ale to není všechno! S novou kávou přichází do Starbucks také jarní merch. Nová řada znovupoužitelných šálků a kelímků je v květinovém designu s pastelovými barvami. Každý si v této kolekci určitě najde svůj oblíbený kousek, který ho s prvním douškem oblíbeného nápoje přenese do toho správného jarního módu.

A pokud si necháte nápoj připravit do svého vlastního hrnku nebo tumbleru, ušetříte 10 Kč a zároveň uděláte něco dobrého pro přírodu.

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *