Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Temná triáda – Petr Uhlík opět v kriminálce

V pondělí 22. dubna večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Temná triáda. Po své roli vraha Hojera ze série Metoda Markovič: Hojer si v kriminálce znovu zahrál Petr Uhlík, tentokrát oběť únosu.    

Když milionář Borovička a jeho syn Milan (Petr Uhlík) beze stopy zmizí, vypadá vše od počátku jako obyčejný únos. Když se Milanovi podaří uprchnout, kriminalisté vidí šanci najít díky tomu úkryt únosců. Milan byl ale pod silnými sedativy a při rekonstrukci událostí vychází spíše najevo detaily o bezohlednosti jeho uneseného otce. Specialisté tak pochopí, že počátky tohoto zločinu leží více než desetiletí zpět. Milan byl totiž již jednou obětí únosu a je možné, že současné události jsou jen dohrou těch minulých. Policisté tudíž začínají rozplétat klubko křehkých osobních vztahů a také hrát o drahocenný čas.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo. Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *