Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Trendy brýle podle českých i zahraničních celebrit: V oblibě mají klasiku, výrazné obroučky i pilotky!

Brýle patří k nepostradatelným doplňkům, které mohou pomoci změnit nebo upevnit identitu vašeho stylu a mohou se stát dokonce součástí vašeho charakteristického vzhledu. Stejné je to i v případě některých známých českých i světových celebrit, které si oblíbily určitý typ brýlí. Výrazné obroučky miluje například Dana Morávková, ale i Victoria Beckham, sluneční pilotky zase zpěvačka Beyoncé a Brad Pitt. Pořiďte si podobné!

České celebrity
Ať už se při výběru dioptrických nebo slunečních brýlí řídíte módním trendy a novinkami, určitě vás často ovlivňují i známé tváře, které platí za módní ikony a jsou pro mnoho lidí skvělou inspirací. Dokonce jsme díky nim občas ve své volbě odvážnější a nebojíme se extravagantnějších modlů. Ty jsou blízké například českým herečkám Daně Morávkové, Mahuleně Bočanové, nebo Lucii Benešové, které milují u dioptrických brýlí výrazné obroučky.

“Brýlí vlastním nespočet a počítat je nechci a ani nehodlám, protože se nehodlám rozvést,” prozrazuje stále půvabná ambasadorka optik a e-shopu Alensa Dana Morávková a dodává: “Nicméně nikdy neodolám a s každou novou kolekcí si pár brýlí pořídím. Navíc už od Rodinných pout používám brýle i do svých rolí. Proto jsem velmi ráda, že s Alensou spolupracuji několik let, a mohu si vždy nové modely z aktuálních kolekcí prohlédnout mezi prvními.”

Hollywoodské hvězdy
Co se týče slunečních brýlí, jsou nám inspirací i hollywoodské hvězdy, které bývají mnohdy s určitým typem obrouček neodmyslitelně spjaté. Kočičí tvar si oblíbila zpěvačka Lady Gaga, kulaté “pilotky” zase božská diva Beyoncé a Jennifer Affleck. Nejvýraznější osobností, která je proslulá svými futuristickými slunečními brýlemi z vlastní kolekce, je však zpěvačka a módní návrhářka Victoria Beckham. Sluneční brýle těmto osobnostem ovšem neslouží vždy jen jako image doplněk, ale nosí je jako praktickou ochranu před dotěrnými fotoaparáty paparazzi.

Ikonické brýle pro muže
Mezi ikonické a trendy brýle pro muže vždy patřily, a budou mít své místo i nadále, aviátorské brýle původně navržené pro piloty. Jejich klasický design s tenkým kovovým rámečkem a kapkovitě tvarovanými skly je stále oblíbenou volbou. Mezi slavnými tvářemi si tyto brýle oblíbil herec Tom Cruise, který je proslavil i ve filmu Top Gun, lamač ženských srdcí Brad Pitt, který v prosinci oslavil neuvěřitelných 60 let, ale i herec a režisér Bradley Cooper, který momentálně tvoří pár s modelkou Gigi Hadid. “Nezapomínejte však, že při výběru slunečních brýlí je vždy důležité zvážit nejen aktuální trendy, ale také to, jaký tvar rámu nejlépe sedí vašemu obličeji a zda brýle poskytují dostatečnou ochranu proti UV záření. Nezapomeňte také na kvalitu materiálů a zpracování, aby vaše brýle vydržely dlouho v dobrém stavu,” připomíná Kristýna Štěbetáková, optometristka z e-shopu a optik Alensa, kde je pro pány široký výběr i sportovních brýlí.

Široký výběr dioptrických i slunečních brýlí podle poslední módy, kontaktní čočky a další produkty péče o váš zrak naleznete na www.alensa.cz nebo v kamenných optikách Alensa, Lazarská 13/8, Praha 2, a Masarykova 412/32, Brno.

Zdroj a foto: Alensa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *